Ja się interesuję tylko prawdziwą muzyką!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
To by wystarczyło
Nie znoszę kleszczy
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2019, 11:27
Lepsze niż ten zje**ny bass którym się dzieci podniecają.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2017, 07:29
Ja najbardziej lubię muzykę, która jest połączeniem dwóch gatunków. Albo dwóch różnych "instrumentów dominujących". Jak gitara elektryczna i skrzypce, czy wiolonczela i bas. To chyba nazywa się "muzyka eksperymentalna", ale nie mam zielonego pojęcia. Nazwy mnie nie interesują jakoś za bardzo
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:17
@kicius23: Gitata elekryczna i skrzypce ?dodaj perkusję, bas i trochę wokalu.Gratuluję wyszedł ci Folk Metal.
Odpisz
23 lipca 2018, 19:48
@FlorencjaBall: A flet?
Odpisz
31 marca 2017, 17:44
ten moment kiedy inne dziewczyny słuchają JB a ty Coldplay i to twoją muzykę nazywają gównem ;___;
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2017, 22:53
A mi prawie wszyscy wmawiają, że właśnie mój gust jest gównem. Co ciekawe te same osoby słuchają disco polo
Ale cóż, podobno o gustach się nie dysutuje
Odpisz
28 marca 2017, 23:19
A czego słuchasz?
Odpisz
29 marca 2017, 21:32
@Shakrit: Lubię wszystko co związane z muzyką elektroniczną, najczęściej jednak słucham synthvawe'u
Odpisz
29 marca 2017, 21:36
No to nie obraź się, ale podpisuje się pod zdaniem tych ludzi. Nigdy nie mogłem zrozumieć co jest fajnego i twórczego w electronice, może Ty mi to wytłumaczysz.
Odpisz
29 marca 2017, 21:46
@Shakrit: Cóż, w elektronice podobają mi się futurystyczne, nienaturalne, ostre brzmienia i wyraźny bas, chociaż wiem, że innych to może zniechęcać. A synthvawe zacząłem słuchać, bo bardzo dobrze kojarzył mi się z filmami z lat 80, i ich klimatem(który strasznie lubię) no i tak już od roku tego słucham.
To nie oznacza, że nie lubię innych gatunków muzyki, od czasu do czasu posłucham jakiegoś Linkin Parka lub czegoś w tym stylu.
Jedyne czego nie toleruję to właśnie Disco Polo i polski rap
Odpisz
30 marca 2017, 18:08
Matko bosko ktoś kto lubi synthwave i to pod moim obrazkiem! Przybij mi tu pjonę kamracie!
Odpisz
30 marca 2017, 18:16
@gulasz88: Piona!
Odpisz
31 marca 2017, 08:45
Elektro fuv
Odpisz
31 marca 2017, 10:54
No, jak to się mówi de gustibus non desputandum.
Odpisz
31 marca 2017, 16:29
Thx za nową wiedzę Magister. Ale fakt, masz nietypowy gust, ale to dobrze.
Odpisz
30 marca 2017, 18:37
look at my horseee my horse is amazin..
Odpisz
30 marca 2017, 18:49
@InsaneFOX13: give it a lick...
Odpisz
31 marca 2017, 14:09
@wini_acz: it take just like cazy
Odpisz
30 marca 2017, 18:44
Już 28 kwietnia nowy album Gorillaz
Odpisz
30 marca 2017, 20:38
@hubikstkj: Ch**owi są.
Tak jak ich postacie które wyglądają jak wyplute przez psa
Odpisz
30 marca 2017, 20:57
@AZKABANA: Ed-ward?
Odpisz
30 marca 2017, 21:10
@lorax12: stahp
Odpisz
30 marca 2017, 21:31
@AZKABANA: też tak uważam
Odpisz
31 marca 2017, 08:42
@Ajejj: Pjona
Odpisz
30 marca 2017, 23:21
Po namyśle wole disco-polo oraz Gorillaz niż gang albani cypisa itp
Odpisz
31 marca 2017, 00:18
@Demondo498: Jakiś problem do gorillaz? To nie jest disco polo
Odpisz
29 marca 2017, 00:20
Ja się bardziej jaram Gorillaz
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2017, 07:19
@GamerGirl: Piona! Ja też :D
"Take it all your heart now lover..."
Odpisz
29 marca 2017, 10:05
*pjona*
' Take it in your heart, heart, heart, heart
Take it in your heart
Take it in your heart
Where it all goes down'
Odpisz
30 marca 2017, 18:14
@GamerGirl: Ja też
Odpisz
30 marca 2017, 22:29
@Ferikusu: 'We have the power to be loving each other no matter what happens'
Odpisz
30 marca 2017, 21:08
Gimbusy nie znajo
Odpisz
30 marca 2017, 21:56
@Kisluu: a jak znajo to co?
Odpisz
30 marca 2017, 22:05
@Masz_: to niech znajo
Odpisz
30 marca 2017, 21:28
Przyczajony metal, ukryty glanowpie**ol. :">
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2017, 18:14
Muzyka klasyczna to jedyna prawdziwa muzyka <3
Odpisz
30 marca 2017, 21:15
@TheVixo: Klasyka jest świetna, lubię ją
Odpisz
30 marca 2017, 20:52
LUK ET MAJ HORS MAJ HORS IS EMEJZING
Odpisz
29 marca 2017, 13:38
look
Odpisz
30 marca 2017, 20:52
@ChoryGrzyb: at this net
Odpisz
29 marca 2017, 12:28
TO MÓJ KOŃ!
Odpisz
30 marca 2017, 18:40
@Kto_Inny: MOWY NIE MA, TO MÓJ KOŃ!
Odpisz
30 marca 2017, 19:05
@xmrocznax: To mój koń.*Wsadza każdego do obozu i zabiera konia.
Odpisz
30 marca 2017, 19:06
@Andrzej_Duda: O nie. To koniec śmieszkowania.
Odpisz
30 marca 2017, 19:08
@Andrzej_Duda: błagam nie używaj parasola
Odpisz
30 marca 2017, 20:31
@Kto_Inny: To moj kon,jak go zwalilem
Odpisz
30 marca 2017, 20:26
"Look at my horse, my horse is amazing"
Odpisz