Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2019, 22:39
Dpyr
Odpisz
23 lutego 2010, 16:17
WSPÓŁCZUCIE
Odpisz
18 lutego 2010, 12:01
Współczuje mu.xD
Odpisz
14 lutego 2010, 21:37
hehehe dobre ;p
5/5
Odpisz
14 lutego 2010, 20:58
gupie ... joke ! hahahaha wspolczuje mu ... co on pokazal im ,,l,, ?
Odpisz
14 lutego 2010, 18:07
hahaa
współczuje mu
xD
5
Odpisz
14 lutego 2010, 16:06
niezłe 4/5
Odpisz
14 lutego 2010, 14:19
od razu przypomniały się napisy na rejestrację, szczególnie ten: "jestem w mafii- stuknij mnie a my stukniemy ciebie" xD
Odpisz
14 lutego 2010, 13:56
Ci na motocyklach to gangsterzy czy może policja? :-D 4/5
Odpisz
14 lutego 2010, 10:59
Gangsta xD 5
Odpisz
14 lutego 2010, 10:25
na ratunek !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
14 lutego 2010, 10:13
kurczę, jaka obława xD 4
Odpisz