Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mastersuchar

17 kwietnia 2017, 20:14

Ja kiedyś tak miałem i wychowawczyni mi pożyczyła

Avatar Zakapturzony13579

29 marca 2017, 21:19

Za każdym je**nym razem.

Avatar Sushinator

29 marca 2017, 21:20

@Zakapturzony13579: Je**ny kultysta... Nigdy was sie nie pozbedziemy!? *Uzywa Meowmire*

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 21:21

@Sushinator: *Nie wie o co chodzi, ale przygląda się i je orzeszki* Chce ktoś orzeszka?

Avatar Hestio

29 marca 2017, 21:22

ja bo nie wziąłem kasy

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 21:24

@Hestio: *Daje orzeszka* Bieraj.

Avatar Hestio

29 marca 2017, 21:31

dzienks

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2017, 07:33

*bierze orzeszka* przyłącze się *siada obok*

Avatar ZakochanYwPudlu

31 marca 2017, 10:45

I musisz podjebywac znajomym frytki :3

Avatar HusariaPodWiedniem

31 marca 2017, 08:46

Avatar Princess_Unattainable

31 marca 2017, 07:57

Kiedy kiedy

Avatar ToFFeXPL

31 marca 2017, 07:44

Kiedy większość komentarzów zaczyna się od "kiedy"

Avatar podrozniczkaMadzia

31 marca 2017, 07:17

Mina idealnie pasuje ;)

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 21:37

Równie dobrze mógłbym wyjąć jedzenie ze śmietnika, różni się tylko smakiem od tego serwowanego z maka

Avatar Nanook

31 marca 2017, 06:48

No to wyjmuj. Chętnie będę patrzył jak się męczysz samemu zajadając się frytkami i nuggetsami.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 marca 2017, 06:46

A ja zawsze tam muszę coś zjeść... mam chorobę lokomocyjna, a shitowe żarcie maka jest anty wymiotne

Avatar lorax12

31 marca 2017, 06:11

bo w bułkach od hamburgera są ukryte specjalne kapsułki...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 marca 2017, 06:20

@lorax12: Nie jem burgersów

Avatar NaNaMA

31 marca 2017, 06:38

ja mam podobnie

Avatar lorax12

31 marca 2017, 06:39

może są i w całym jedzeniu ch*j tam wie

Avatar DaKnight

29 marca 2017, 22:29

Kiedy wchodzicie do maka,ale ty wolisz KFC

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 21:54

Kiedy macie czas wolny do chodzenia po galerii, wszyscy kupują koszulki, buty, gry, ch*je wuje dzikie węże, a ciebie stać tylko na frytki z maka

Avatar bambusowapanda

29 marca 2017, 21:39

Avatar gotigwolf

29 marca 2017, 21:37

Avatar AJStyles

29 marca 2017, 21:36

Łaka maka fą

Avatar Nemezis_

29 marca 2017, 21:29

kiedy z księdzem jedziecie do KFC... w piątek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fajnie że odpowiedzieli

Co to takiego?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka