Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Co to takiego?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2017, 20:14
Ja kiedyś tak miałem i wychowawczyni mi pożyczyła
Odpisz
29 marca 2017, 21:19
Za każdym je**nym razem.
Odpisz
29 marca 2017, 21:20
@Zakapturzony13579: Je**ny kultysta... Nigdy was sie nie pozbedziemy!? *Uzywa Meowmire*
Odpisz
29 marca 2017, 21:21
@Sushinator: *Nie wie o co chodzi, ale przygląda się i je orzeszki* Chce ktoś orzeszka?
Odpisz
29 marca 2017, 21:22
ja bo nie wziąłem kasy
Odpisz
29 marca 2017, 21:24
@Hestio: *Daje orzeszka* Bieraj.
Odpisz
29 marca 2017, 21:31
dzienks
Odpisz
31 marca 2017, 07:33
*bierze orzeszka* przyłącze się *siada obok*
Odpisz
31 marca 2017, 11:33
@Zakapturzony13579:
Odpisz
31 marca 2017, 10:45
I musisz podjebywac znajomym frytki :3
Odpisz
31 marca 2017, 08:46
Odpisz
31 marca 2017, 07:57
Kiedy kiedy
Odpisz
31 marca 2017, 07:44
Kiedy większość komentarzów zaczyna się od "kiedy"
Odpisz
31 marca 2017, 07:17
Mina idealnie pasuje ;)
Odpisz
29 marca 2017, 21:37
Równie dobrze mógłbym wyjąć jedzenie ze śmietnika, różni się tylko smakiem od tego serwowanego z maka
Odpisz
31 marca 2017, 06:48
No to wyjmuj. Chętnie będę patrzył jak się męczysz samemu zajadając się frytkami i nuggetsami.
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2017, 06:46
A ja zawsze tam muszę coś zjeść... mam chorobę lokomocyjna, a shitowe żarcie maka jest anty wymiotne
Odpisz
31 marca 2017, 06:11
bo w bułkach od hamburgera są ukryte specjalne kapsułki...
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2017, 06:20
@lorax12: Nie jem burgersów
Odpisz
31 marca 2017, 06:38
ja mam podobnie
Odpisz
31 marca 2017, 06:39
może są i w całym jedzeniu ch*j tam wie
Odpisz
29 marca 2017, 22:29
Kiedy wchodzicie do maka,ale ty wolisz KFC
Odpisz
29 marca 2017, 21:54
Kiedy macie czas wolny do chodzenia po galerii, wszyscy kupują koszulki, buty, gry, ch*je wuje dzikie węże, a ciebie stać tylko na frytki z maka
Odpisz
29 marca 2017, 21:39
Odpisz
29 marca 2017, 21:37
Odpisz
29 marca 2017, 21:36
Łaka maka fą
Odpisz
29 marca 2017, 21:29
kiedy z księdzem jedziecie do KFC... w piątek
Odpisz