Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szybki jak błyskawica
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2017, 17:11
Czekam na send nudes
Odpisz
31 marca 2017, 15:36
Brzmi jak soundtrack z walki z bossem z jakiejś gry na NESa
Odpisz
30 marca 2017, 13:40
Jak to znajdę?
Odpisz
31 marca 2017, 10:28
@kamykPL: FL studio.
Odpisz
31 marca 2017, 11:47
@panther500: Program znam, ale te utwory w tych różnych kształtach.
Odpisz
31 marca 2017, 13:58
@kamykPL: Facet nazywa się John Keats, powinien być na YT.
Polecam się na przyszłość.
Odpisz
31 marca 2017, 12:43
Moim Zdaniem Hymn Europy był O wiele lepszy.
Odpisz
31 marca 2017, 12:41
A gdzie Hawaje i Alaska?? Czuję się urażony. /s
Odpisz
31 marca 2017, 10:36
ta końcówka *_*
Odpisz
29 marca 2017, 22:06
Niech zrobią hymn Polski
Odpisz
30 marca 2017, 07:00
@Dark123456: Dobrze gada, polać mu!
Odpisz
30 marca 2017, 07:20
@Dark123456: pobierz i zrób
Odpisz
31 marca 2017, 10:30
@WaterFlow: 🍸
Odpisz
30 marca 2017, 06:59
Zrób hymn Polski
Odpisz
29 marca 2017, 22:40
Jaki program?
Odpisz
29 marca 2017, 22:44
@seba745: FL Studio
Odpisz
29 marca 2017, 22:36
A gdzie Alaska???.
Odpisz
29 marca 2017, 22:40
@Mikrus19: A gdzie Hawaje? Czemu nikt nie wspomina o Hawajach?
Odpisz
29 marca 2017, 22:27
wincyj hymnów
Odpisz
29 marca 2017, 22:17
Ale U.S.A. ma już własny hymn...
Odpisz
31 marca 2017, 10:28
@HerrDoctor: Widać, że Pan nie rozumie, bądź chciał zrobić żart który nie wyszedł.
Odpisz
31 marca 2017, 13:14
@TheMath110: Gdyby to był hymn Ameryki północnej, to by było spoko, ale tak, to nie ma sensu.
Odpisz
31 marca 2017, 14:41
@HerrDoctor: Ma sens, lecz go nie widzisz.
Odpisz
29 marca 2017, 22:07
Wincyj
Odpisz