Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kto_Inny

31 marca 2017, 17:11

Czekam na send nudes

Avatar Fabrizer420

31 marca 2017, 15:36

Brzmi jak soundtrack z walki z bossem z jakiejś gry na NESa

Avatar kamykPL

30 marca 2017, 13:40

Jak to znajdę?

Avatar panther500

31 marca 2017, 10:28

@kamykPL: FL studio.

Avatar kamykPL

31 marca 2017, 11:47

@panther500: Program znam, ale te utwory w tych różnych kształtach.

Avatar DarthVader999

31 marca 2017, 13:58

@kamykPL: Facet nazywa się John Keats, powinien być na YT.

Polecam się na przyszłość.

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2017, 12:43

Moim Zdaniem Hymn Europy był O wiele lepszy.

Avatar Hawaiiball

31 marca 2017, 12:41

A gdzie Hawaje i Alaska?? Czuję się urażony. /s

Avatar
Rockeffeller

31 marca 2017, 10:36

ta końcówka *_*

Avatar Dark123456

29 marca 2017, 22:06

Niech zrobią hymn Polski

Avatar WaterFlow

30 marca 2017, 07:00

@Dark123456: Dobrze gada, polać mu!

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2017, 07:20

@Dark123456: pobierz i zrób

Avatar KapitanKokosel

31 marca 2017, 10:30

@WaterFlow: 🍸

Avatar WaterFlow

30 marca 2017, 06:59

Zrób hymn Polski

Avatar seba745

29 marca 2017, 22:40

Jaki program?

Avatar wiki954

29 marca 2017, 22:44

@seba745: FL Studio

Avatar Mikrus19

29 marca 2017, 22:36

A gdzie Alaska???.

Avatar Flygon

29 marca 2017, 22:40

@Mikrus19: A gdzie Hawaje? Czemu nikt nie wspomina o Hawajach?

Avatar PIROMASTER

29 marca 2017, 22:27

wincyj hymnów

Avatar HerrDoctor

29 marca 2017, 22:17

Ale U.S.A. ma już własny hymn...

Avatar TheMath110

31 marca 2017, 10:28

@HerrDoctor: Widać, że Pan nie rozumie, bądź chciał zrobić żart który nie wyszedł.

Avatar HerrDoctor

31 marca 2017, 13:14

@TheMath110: Gdyby to był hymn Ameryki północnej, to by było spoko, ale tak, to nie ma sensu.

Avatar TheMath110

31 marca 2017, 14:41

@HerrDoctor: Ma sens, lecz go nie widzisz.

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 22:07

Wincyj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wiki954
Dodane przez: wiki954

Ikony

Fergus

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szybki jak błyskawica

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka