Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Nie po oczach
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2013, 12:52
1/5 to ma być śmieszne?
Odpisz
22 lutego 2013, 14:17
@darcus: To nie ma być śmieszne tylko piękne. Nie wszystko na tej stronie ma być śmieszne. Pomyśl trochę.
Odpisz
22 lutego 2013, 14:40
@Akira2002: -_-
Odpisz
22 lutego 2013, 15:55
@Akira2002: Nie musi być śmieszne? To czemu ta strona reklamuje się jako "najśmieszniejsza i najlepsza"?
Odpisz
22 lutego 2013, 22:02
@darcus: Czy ty w ogóle dostrzegasz jakiekolwiek piękno?
Odpisz
22 lutego 2013, 22:30
@Oliwka_99: nie. mam gdzieś piękno, chcę się pośmiać
Odpisz
23 lutego 2013, 10:41
@Serphis: tak, ta strona reklamuje się jako najśmieszniejsza, ale od czasu do czasu może pojawić się coś nie śmieszne i widać że wiele osób to podziwia.
Odpisz
23 lutego 2013, 17:53
@darcus: Na razie piękno masz gdzieś.. a potem? Ludzkie życie?
Odpisz
24 lutego 2013, 09:24
@Oliwka_99: nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi.
Odpisz
24 lutego 2013, 21:08
@darcus: Przyzwyczaiłam się...
Odpisz
28 czerwca 2013, 18:01
@Akira2002: właśnie:)
Odpisz
29 czerwca 2013, 10:35
Miło, że podzielasz moje zdanie (;
Odpisz
11 lipca 2013, 11:59
@Akira2002: :)
Odpisz
22 lutego 2013, 22:01
Taaak... Raz idąc do szkoły zobaczyłam zmrożoną różę. No może nie aż tak ale była równie piękna. To był prze piękny widok.
Odpisz
22 lutego 2013, 17:08
Rany, ale się czepiacie szczegółów. Obrazki z przekleństwami czy innymi wulgarnymi rzeczami też nie są śmieszne, a mimo to są wrzucane na tę stronę, więc przestańcie być tacy drobiazgowi -.-
Odpisz
22 lutego 2013, 16:07
to jest za***ście piękne
Odpisz
22 lutego 2013, 14:09
piekne
Odpisz
22 lutego 2013, 12:07
Das ist wunderbar!
Odpisz
22 lutego 2013, 09:32
This is beutyfull : ) : )
Odpisz
22 lutego 2013, 10:53
@angrybirdsstarwars12: Pisze się beautiful. Na przyszłość nie bierz przykładu z innych i nie pisz po angielsku, bo jedni znają ten język dobrze, a inni nie.
A co do obrazka to 5/5
Odpisz
22 lutego 2013, 09:49
ładne :D
Odpisz
22 lutego 2013, 08:50
ale ladne przepiekne
Odpisz
22 lutego 2013, 07:52
ładne!
Odpisz