Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

22 lutego 2013, 12:52

1/5 to ma być śmieszne?

Avatar Akira2002

22 lutego 2013, 14:17

@darcus: To nie ma być śmieszne tylko piękne. Nie wszystko na tej stronie ma być śmieszne. Pomyśl trochę.

Avatar darcus

22 lutego 2013, 14:40

@Akira2002: -_-

Avatar Serphis

22 lutego 2013, 15:55

@Akira2002: Nie musi być śmieszne? To czemu ta strona reklamuje się jako "najśmieszniejsza i najlepsza"?

Avatar Oliwka_99

22 lutego 2013, 22:02

@darcus: Czy ty w ogóle dostrzegasz jakiekolwiek piękno?

Avatar darcus

22 lutego 2013, 22:30

@Oliwka_99: nie. mam gdzieś piękno, chcę się pośmiać

Avatar Akira2002

23 lutego 2013, 10:41

@Serphis: tak, ta strona reklamuje się jako najśmieszniejsza, ale od czasu do czasu może pojawić się coś nie śmieszne i widać że wiele osób to podziwia.

Avatar Oliwka_99

23 lutego 2013, 17:53

@darcus: Na razie piękno masz gdzieś.. a potem? Ludzkie życie?

Avatar darcus

24 lutego 2013, 09:24

@Oliwka_99: nie rozumiem o co ci dokładnie chodzi.

Avatar Oliwka_99

24 lutego 2013, 21:08

@darcus: Przyzwyczaiłam się...

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2013, 18:01

@Akira2002: właśnie:)

Avatar Akira2002

29 czerwca 2013, 10:35

Miło, że podzielasz moje zdanie (;

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2013, 11:59

Avatar Oliwka_99

22 lutego 2013, 22:01

Taaak... Raz idąc do szkoły zobaczyłam zmrożoną różę. No może nie aż tak ale była równie piękna. To był prze piękny widok.

Avatar sylwioszek

22 lutego 2013, 17:08

Rany, ale się czepiacie szczegółów. Obrazki z przekleństwami czy innymi wulgarnymi rzeczami też nie są śmieszne, a mimo to są wrzucane na tę stronę, więc przestańcie być tacy drobiazgowi -.-

Avatar Takita6

22 lutego 2013, 16:07

to jest za***ście piękne

Avatar NieMaKota

22 lutego 2013, 14:09

piekne

Avatar chupacabra001

22 lutego 2013, 12:07

Das ist wunderbar!

Avatar angrybirdsstarwars12

22 lutego 2013, 09:32

This is beutyfull : ) : )

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2013, 10:53

@angrybirdsstarwars12: Pisze się beautiful. Na przyszłość nie bierz przykładu z innych i nie pisz po angielsku, bo jedni znają ten język dobrze, a inni nie.
A co do obrazka to 5/5

Avatar tolkowski

22 lutego 2013, 09:49

ładne :D

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2013, 08:50

ale ladne przepiekne

Avatar saskacz

22 lutego 2013, 07:52

ładne!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: pawelmlody

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Nie po oczach

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka