Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Fergus
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2020, 12:58
Jakim cudem zobaczyli gościa w kokpicie na wysokości ok. 11 km?!?!
Odpisz
6 stycznia 2021, 16:17
@hubss05: mają dobre oczy rasisto
Odpisz
4 kwietnia 2017, 15:35
'__________'
Odpisz
30 marca 2017, 20:22
Dopóty póki nie wyląduje wszystko się może zdarzyć...
Odpisz
30 marca 2017, 23:55
@Rander: Gdy wyląduje to może nadal się wysadzić
Odpisz
31 marca 2017, 11:49
@Fina258: a jak się nie wysadzi to może kogoś zastrzelić albo zgw*łcić
Odpisz
2 kwietnia 2017, 09:07
@Rander: Nie to znaczy "dopóty" głuptasie.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 11:23
@Crobat: dopóty «spójnik komunikujący, iż czas trwania czegoś jest wyznaczony przez czas trwania innej czynności lub stanu
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:11
@Rander: No... Też napisałem taki komentarz nawet wsparłem się sjp.pwn.pl, ale go usunąłem.
To co napisałeś dotyczy dopóki, a koleżka chciał poprawić ale mu nie poszło.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:12
@Rander: To teraz przyczepiam się do braku przecinków.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:14
@Crobat: To chociaż sam się do tego stosuj, po teraz przecinek stawiając.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:15
@Crobat: Ledwo maturę zdałem.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:21
@Rander: Dlaczego, miałby, tam być?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:24
@Crobat: Tak na marginesie: Wiem, że przyczepiam jest poprawne, ale dla mnie jest to straszne. Znacznie szybciej było by czepiam. Tak samo jak przygotowywać się do wojny, albo zmasturbowywać się.
Rozumiem też że niektóre słowa w trybie niedokonanym od trybu dokonanego od trybu niedokonanego, mają inne znaczenie, ale nie wszystkie.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:45
@Rander: *Dopóty dopóki
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:25
@Kenser: Póki jest poprawną formą, podobno rusycystyczną ale wciąż popawną.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 16:14
@Rander: Póki jest poprawne, ale nie w wyrażeniu dopóty dopóki.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 16:30
@Rander: Ha, jednak miałem racje ;)
Odpisz
3 kwietnia 2017, 16:45
@Myszkapl: No to się zgadza.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 09:18
Ej. Newsweek z 2015 i Rzeczpospolita z grudnia 2016 piszą że ludzie myślą że muzułmanów w Europie jest 30%, a tak naprawdę to: Francja 8%, Belgia, Austria, Szwecja 6% Niemcy 5%.
Piszą że Polacy myślą, że w Polsce jest ich 7%, a jest 0,01% czyli max jakieś 25000.
Najwięcej jest ich w krajach gdzie żyją od pokoleń czyli Rosja, Jugosławia, Bułgaria.
Ale abstrahując tamto, ilu było zamachowców i jaki to odsetek całej islamskiej populacji?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 09:28
@MRozu_ma_jeja: W Polsce też są od pokoleń. :U
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:22
@MRozu_ma_jeja: w swecji jest ich prawie milion media klamia ja w szwecji mieszkam i wiem jak jest a w szwecji mieszka 10 milionow od lutego. P.S nie mam polskich znakow na klawiaturze i dlatego sa bledy.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:48
@kacperro520: twoja wypowiedź wiarygodna ze japie*dole
Odpisz
2 kwietnia 2017, 15:32
A potem że terroryści
po prostu zapomnieli wysunąć podwozie
Odpisz
2 kwietnia 2017, 14:30
Pewnie wyląduje w środku WTC
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:59
je**ć islam
Odpisz
2 kwietnia 2017, 11:41
wszystkie samoloty kończą na ziemi...
.
.
lub na dnie morza
Odpisz
2 kwietnia 2017, 11:49
@PISKOR_FP: Lub w wieży...
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:39
niektóre nawet w dwóch
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:29
99.98% ludzi na pewno pomyślało to o czym pomyślałem ...
Odpisz
30 marca 2017, 23:04
Ishmael dowoj robimy jak w tym filmie dwie wierzę xd
Odpisz
2 kwietnia 2017, 10:25
@konrado223: Co, wy chcecie do świata Władców Pierścienia siebie wysłać?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:52
W tym przypadku to byłaby raczej ksenofobia niż rasizm.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:57
@darcus: a nie epitet?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:58
Epitet to środek stylistyczny, śmieshku ty :v
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:34
Na 100 procent po wylądowaniu, wysadzi wszystkich pasażerów na lotnisku ;P
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:52
@iger3: albo "przypadkowo" sie rozbije
Odpisz
2 kwietnia 2017, 08:55
@ptasznik5: Wysadzi, wysadzi, wysadzi, wysadzi!!! Wysadzi ich z samolotu ;P
Odpisz
31 marca 2017, 09:18
Ishmael to Ahab.
Pozdro dla kumatych.
Odpisz
30 marca 2017, 22:19
Ostrożnie z tym podwoziem, jeszcze na jakiś most wjedzie
Odpisz
30 marca 2017, 22:05
Odpisz