Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2017, 13:56
Mam 15 lat i 185zm wzrostu. I dziwnie się czuje kiedy mówią mi pan.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2017, 14:20
@hubikstkj: zm ? dziwna miara
Odpisz
31 marca 2017, 14:24
@LanTuFri123: Zawsze jakaś literkówka wszystko psuje
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:48
@LanTuFri123: zeptometr czyli 10^-21
jaki problem?
Odpisz
7 kwietnia 2017, 10:24
@Miguelp: nie problem tylko dziwna miara.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 11:05
@LanTuFri123: normalna
Odpisz
6 kwietnia 2017, 18:49
Ten szacunek!
Odpisz
6 kwietnia 2017, 15:04
ja mam trzy latka i jestem dżdżownicą udającą człowieka a i tak mówią do mnie proszę pani
Odpisz
6 kwietnia 2017, 11:10
Pamiętam jak miałem ze 12 lat i jechałem na rowerze a inny dzieciak do mnie: Mateusz to ty jeszcze żyjesz?
Odpisz
6 kwietnia 2017, 10:54
Jedyny, który do mnie tak mówił to kanar z podłym uśmieszkiem który wlepiał mi mandat. Mam teraz lekką traumę.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 10:13
A mi mówią "proszę Pani"
Odpisz
31 marca 2017, 13:38
Ja mam 18 a wciąż moja reakcja to: "Do mnie ku*wa mówisz?"
Odpisz
31 marca 2017, 15:59
@pan_hejter: Widać z głupoty się nie wyrasta.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2017, 16:09
@seweryn111: Niestety nie ma dla ciebie nadzieji.
Odpisz
31 marca 2017, 16:16
@pan_hejter: Niestety nawet tego pojąć nie możesz. Ale rozumiem że taki już się urodziłeś. Nie martw się pomyśl że jesteś wyjątkowy na swój sposób.
Odpisz
31 marca 2017, 16:22
@seweryn111: Zastanawia mnie czy jesteś tak w siebie zapatrzony czy tylko próbujesz mnie poirytować. Bo uwielbiam kiedy gimbaza przekonana o swej wyższości zaczyna wyzywać randomowych ludzi bez powodu. "Tłumacz sobie że jesteś wyjątkowy"a właśnie się nademną wywyższasz uważając że jesteś wyjątkowy. A skoro dla ciebie to synonim głupoty to w sumie wychodzi że masz o sobie właściwe zdanie.
Odpisz
31 marca 2017, 16:35
@pan_hejter: Napisałem tak bo jak sam stwierdziłeś każdej osobie odpowiadasz "do mnie ku*wa mówisz" a takie właśnie zachowanie i jeszcze chwalenie się tym jest na poziomie gimnazjum.
Nie, nie denerwuje przypadkowych osób, tylko stwierdzam że takie gadanie jest głupie.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2017, 16:38
@seweryn111: Powiedziałem że taka jest moja reakcja a nie że tak każdemu mówie. Chciałem w ten sugestywny sposób opisać moje zdziwienie. Ale widze nasz głowny bystrzacha ma małe problemy z pojmowanien aluzji. Btw zmień sobie wiek na profku, nikt nie uwieży.
Odpisz
31 marca 2017, 16:42
@pan_hejter: Twoja reakcja wciąż jest na poziomie gimnazjum.
Odpisz
31 marca 2017, 16:54
@seweryn111: Powiedziała osoba która zaczeła wyzwiska zamiast konstruktywnej krytyki. A jak to mówił J.J.Rousseau "Wyzwiska są argumentami ludzi bez argumentów"
Odpisz
31 marca 2017, 15:08
Nje No do mnie mówią pani a mam 11 ;-; to patologia
Odpisz
31 marca 2017, 14:40
To uczucie gdy ktoś mówi do ciebie Pani ;-;
Odpisz
31 marca 2017, 13:38
znam ten uczuć
Odpisz