Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2017, 17:51
połączenia na numery alarmowe (999, 998, 997, 112) są wykonywane poza operatorem-zasięg czt stan konta nie mają znaczenia (połączenie takie można wykonać z telefonu pozbawionego karty SIM), w związku z czym brak możliwości wykonania połączenia alarmowego nie wynikał z błędu sieci
nie dopatrzyłem się zatem błędu po stronie Sieci, uznałem Pańską skargę, a co za tym idzie także roszczenia rekompensaty za niezasadne
w razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu poprzez infolinię bądź online
z poważaniem
Zespół Play
Odpisz
4 lipca 2020, 21:11
@Maly_KSIAZE:
Odpisz
4 lipca 2020, 22:26
@Delisek: 3 lata.. heh..
jakbym dostał skargę takiej treści (pokazaną na obrazku) to odpisałbym dokładnie tak, jak odpisałem w moim komentarzu..
tak, pracowałem w play i miałem nawet ciekawsze przypadki :)
Odpisz
9 czerwca 2023, 11:54
@Maly_KSIAZE: ale wsm dziwne, nie masz zasięgu by zadzwonić do kogoś ale na alarmowe zadzwonić możesz
Odpisz
10 czerwca 2023, 09:28
@lolo220: jak wyjmiesz kartę sim to też na alarmowy zadzwonisz.. nawet jak telefonu nie odblokujesz to na alarmowy zadzwonisz..
6 lat.. losowy czy przeglądasz wszystko na jeja?
Odpisz
10 czerwca 2023, 15:57
@Maly_KSIAZE: losowe, btw rozumiem karte ale jeśli 112 itp ma zasięg to linie chyba też powinny
Odpisz
10 czerwca 2023, 16:03
@lolo220: to zależy.. zależy od nadajników, od ustawień w telefonie, od ustaleń roamingowych operatora (roaming krajowy) i od obciążenia sieci.. tyle pamiętam, bo już sporo lat nie pracuję w branży :)
Odpisz
10 czerwca 2023, 16:04
@Maly_KSIAZE: dzk za informacje
Odpisz
22 maja 2017, 13:46
Buy a hamster.
Name it Awesome.
You can now say that you are fu**ing awesome!
Odpisz
6 stycznia 2018, 12:19
@Zimniok:
Odpisz
1 kwietnia 2017, 12:23
a ja raz miałem chomika i nazywał się Filon i byłem bardzo nieodpowiedzialnym dzieckiem i skakałem po łóżku i złamałem Filonowi nóżkę i nie zapomnę tego do końca życia
a wiecie co już zapomniałem ?
najnowszy star wars łotr 1
Odpisz
2 kwietnia 2017, 12:28
@matiExtreme: ja miałem szczura
dostał raka ogona ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:46
Hajs się należy!
Odpisz
1 kwietnia 2017, 07:43
Minuta ciszy dla Klemensa
Odpisz
31 marca 2017, 19:38
To prawda play często nie ma zasięgu
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2017, 20:25
@Dark123456: Ja nigdy nie miałem z tym problemu, może mieszkasz na jakimś zadupiu?
Odpisz
31 marca 2017, 21:58
@damian2500: No taka wiocha, Warszawa
Odpisz
31 marca 2017, 22:48
@Dark123456: Słyszałem, że Warszawa poszerza swoje granice, także bardzo możliwe.
Odpisz
31 marca 2017, 23:18
@Dark123456: Tez Wawa, tez play i jakos nigdy nie mialam tego problemu.
Odpisz
31 marca 2017, 22:55
biedny Klemens [*]
Odpisz
31 marca 2017, 20:50
byo
Odpisz
31 marca 2017, 20:35
Prosto i na temat, kasa się należy.
Odpisz
31 marca 2017, 19:29
raczej by niewiele to dało jak go zdeptał
Odpisz
31 marca 2017, 19:47
@skate07071: Może amputacja mózgu i przeniesienie go do innego chomika?
Odpisz
31 marca 2017, 19:34
XD
Odpisz
31 marca 2017, 19:23
byo
Odpisz
31 marca 2017, 16:15
Było z mrówką
Odpisz
31 marca 2017, 19:20
@Nyanfetamina: Czyli nie było.
Odpisz
31 marca 2017, 19:41
@wiki9595: Było, zamienione jest tylko chomik z mrówką
Odpisz
31 marca 2017, 20:07
@Nyanfetamina: Czyli nie było, bo to było kompletnie coś innego...
Odpisz
31 marca 2017, 20:24
@Lacoste: Aha
Odpisz
31 marca 2017, 20:52
@Lacoste: Jasne róbmy powtarzające się żarty to dobry i oryginalny pomysł.
Odpisz
31 marca 2017, 20:59
@Rander: Nie powiedziałem, że robienie powtarzalnych żartów to coś zabawnego..
Odpisz
31 marca 2017, 21:02
@Lacoste: Ten obrazek jest powtarzającym się żartem.
Odpisz
31 marca 2017, 21:06
@Nyanfetamina: Coś było ale zmieniono jedno słowo? niech będzie że to całkiem co innego
Odpisz
31 marca 2017, 21:12
@Nyanfetamina: A ty wciąż o jednym i tym samym, ta ilość negatywnych opinii pod twoimi 2 komentarzami nie sprawiły, że wyszłaś z założenia, że dokładnie taki sam obrazek już się powtórzył?
Odpisz
31 marca 2017, 22:33
@Lacoste: Bo był, to że ktoś zmienił mrówka no chomik to nie znaczy że nie było, to ten sam nieśmieszny mem
Odpisz
31 marca 2017, 22:41
@Lacoste: I mam gdzieś negatywne oceny
Odpisz
31 marca 2017, 19:15
Po prostu Iks de
Odpisz
31 marca 2017, 16:39
Odpisz
31 marca 2017, 19:41
@bambusowapanda: Co to kurnia za niebieskie wieloryby
Odpisz
31 marca 2017, 19:48
@jacek1s: Dzień 2 "Okalecz się 5/5"
Odpisz