Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Przypałowo
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2017, 13:42
Lol olaboga
Odpisz
15 kwietnia 2017, 19:13
@PanSowa12: pozderki dla kumatych
Odpisz
8 kwietnia 2017, 07:29
Dziś śnił mi się Geralt, Yen, Ciri... no, nie wyglądało na koszmar a skończyło się na tym, że legendarna pozytywka rozpieprzyła mi telefon. Mam dziwne sny.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 06:19
>Lęk wysokości.
>Koszmar o lęku wysokości.
>Obudzenie się podczas spadania.
>Zawał gwarantowany.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:48
i ta ulga kiedy uświadamiasz sobie że to tylko sen
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:54
Ja ostatni raz miałam zły sen jakieś 2 lata temu, bo moje sny są dziwne, a nie straszne. :V #nc
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:17
ja mam tak samo raz mi się śniło jak turlałam się po jakiejś łące która okazała się dywanem
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2017, 20:46
Gdyby moje sny działy się na jawie, to siedziałabym dożywocie za morderstwa z wyjątkowym okrucieństwem. Jestem okrutna. Zabijałam swoje ,,koleżanki"
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:01
WAKE ME UP!
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:30
@xmrocznax: ŁEJK MI AP INSAJD!
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:41
o 3 w nocy...
(ponoć godzina diabła)
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:12
ja tam lubię straszne sny. Chyba że goni mnie barbie
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:26
@Princess_Unattainable: Ty chory poje*ie
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:26
Ja tam lubię jak śnią mi się koszmary bo gdy się obudzę czuje się taki lecjutki na duchu
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:09
mam nowego avka
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:26
@kokosek112: Jaki wariat
Odpisz
1 kwietnia 2017, 00:32
Odpisz
1 kwietnia 2017, 00:31
Odpisz
31 marca 2017, 23:57
Odpisz