Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ReptilianJan

Edytowano - 31 lipca 2017, 06:23

Mój pies szczeka na babcię co są 500 metrów od niej, taki strażnik

Avatar maxiu1244

2 kwietnia 2017, 18:32

Mój pies to sam ku*wa petardami strzela.

Avatar Komandor_Brytania

2 kwietnia 2017, 18:33

@maxiu1244: Phe, mój to żydów rozstrzeliwuje sam.

Avatar maxiu1244

2 kwietnia 2017, 18:38

@Komandor_Brytania: Mój to nawet gułagi buduje

Avatar Komandor_Brytania

2 kwietnia 2017, 18:40

@maxiu1244: A mój to osobisty pies Führera.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2017, 18:44

@Komandor_Brytania: A mój pomógł w ucieczce cowieka maupy, największego zbrodniarza wojennego.

Avatar Sebzer

Edytowano - 2 kwietnia 2017, 19:03

Mój pies siedzi w lesie w rosji i napi**dala rusków bo dalej myśli że jest 2 wojna światowa. Dodam że on ma już tylko 3 prawdziwe łapy bo 4 mu szkop upie**olił podczas gdy strzelając z AK-47 musiał reanimować żołnierzy na polu i jeszcze jednocześnie odrzucić granat który wpadł do okopu wraz z 10 innymi szkopami których sam zapie**olił. Ten pies co tydzień wysyła mi listy i pisze ilu już zaje**ł rusków ai ile suczek już wyr*chał. Muszę przyznać że spoko z niego typ po przeciętnie tygodniowo r*cha 14 panienek i zabija 60 rusków (10 dziennie ale w niedzielę im odpuszcza bo w niedziele chodzi do kościoła) Nie słyszeliście nigdy o nim bo ruscy sie boja przyznać że Schnaucera nie potrafią 5 czołgami zabić bo ten pies właśnie ostatnio jak wysłali po nkego te 5 czołgów to po prostu sie zesrał a czołgi po wjechaniu w to gówno wpadły wpoślizg i sie o siebie rozbiły. potem to już jeden pocisk z bazuki wystarczył. Więc się zamknijcie dzieciaki, i się nie przemądrzajcie swoimi słabymi kundlami.

Avatar Komandor_Brytania

2 kwietnia 2017, 19:21

@Sebzer: Fejk. AK-47 to prototyp KBK Ak, więc Twoja wypowiedź to zdecydowanie fejk. Opieram się tylko na tym, żeby nie było. A jeśli Ci powiem, że mój pies, czyli Pierwszy Pies Rzeszy, wpadł na pomysł holokaustu oraz nazizmu? Tym samym zamordował pośrednio 6 mln żydów. Łyso Ci teraz, czyż nie?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 kwietnia 2017, 19:50

@Komandor_Brytania: Pies mojego dziadka rozwalił planetę jedną techniką śmiertelnego cichacza a wasze nawet kontynentu nie zniszczą(poprócz tego co z ruskami sie bije).

Avatar Sebzer

2 kwietnia 2017, 22:47

@Komandor_Brytania: Spajk morduje takich jak tw pies

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2017, 23:19

@Sebzer: Komary to każdego mordują.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 13:28

@maxiu1244: a mój pikachu jest normalny

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 14:49

A my debatujemy o psach i owadach a nie pokemonach.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 17:53

hehe

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 19:26

Nie sądzę.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 20:38

.

Avatar kuba5028

3 kwietnia 2017, 16:18

kisłem ratunku

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

3 kwietnia 2017, 15:38

Prawda jest taka, że w trakcie lata jak piorun blisko je**ie to jest większy roz***rdol od tych petard i fajerwerek, a jakoś wielcy obrońcy zwierząt nie wypie**alają kamieni w chmury w ramach protestu. Sylwester to jedyna taka noc na taką rozrywkę, podczas gdy burzę są przez całe ku*wa lato. Więc się bawmy i strzelamy bo widowisko przy dobrym doborze fajerwerek jest naprawdę kozackie. Jak chcecie pomóc zwierzętom i jesteście ich wielkimi przyjaciółmi to je ku*wa zaadoptujcie ze schroniska (a nie kupujecie jakieś rasówki), dawajcie karmę dla schronisk i jakieś legowiska, zostańcie wolontariuszami. Możliwości jest w ch*j wiele, niekoniecznie niszczących innym zabawę...

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2017, 18:26

Jaki jest opis?

Avatar TheDogeMemeMeysam

2 kwietnia 2017, 18:28

"Jak coś to nie obrażam psów które boją się petard. Wrzucam w celach humorystycznych."

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2017, 18:29

@TheDogeMemeMeysam: Dziękuję

Avatar kitsune_senpai

3 kwietnia 2017, 14:29

Jaki fajny avatar ;3

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 14:34

@kitsune_senpai: Dziękuję ^^

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2017, 14:36

@kitsune_senpai: Dzięki ^^

Avatar Kangaroo

3 kwietnia 2017, 13:46

jaaaka g*wnoburza

Avatar ponczeq

3 kwietnia 2017, 13:15

i to jest pies a nie jakiś szczur typu jork czy SHITzu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 kwietnia 2017, 23:31

Mój pies rzuca się na wielkie wilczury, owczarki, ogólnie wszystko, jeśli tylko coś go spro. Np. gdy byłem z nim na spacerze w parku, widzę wielkiego wilczura, pewnie ważył pół tony. Zaczyna tam warczeć na mojego Gromitka. Wspomniany mój wariat chciał odgryźć mu głowę. Normalnie bestia z Madagaskaru. Wilczur, też chciał mu zrobić to samo, co akurat w tym przypadku było możliwe.Fajflong był na smyczy, to go wziąłem na ręce. Innym razem, jak rotwailer (zapomniałem jak to się pisze, nie bijcie ;-;) zaczął na niego warczeć, rycerz na niego naszczekał. Rotwailer zaczął się cofać i skomleć. Potem mi wypadła smycz z ręki, a potem mój pies go pogonił. Właściciel tamtego psa zaczął się histerycznie śmiać, a potem ganiał tego psa przez cały park. Na szczęście, Gromit nie atakuje wszystkiego co się rusza, a oprócz tego jest spokojny jak baranek. Mój pies to sześcio kilogramowy sznaucer miniaturowy.

Avatar Reichtangle

2 kwietnia 2017, 20:03

Phi, radzieckie burki same były petardami.

Avatar Hawaiiball

2 kwietnia 2017, 19:00

Uznam to za copypastę. \_______/

Avatar Sebzer

2 kwietnia 2017, 18:55

dajcie linka chce to zlajkować

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka