Prawdziwy pies, a nie jakiś podrabianiec!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 lipca 2017, 06:23
Mój pies szczeka na babcię co są 500 metrów od niej, taki strażnik
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:32
Mój pies to sam ku*wa petardami strzela.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:33
@maxiu1244: Phe, mój to żydów rozstrzeliwuje sam.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:38
@Komandor_Brytania: Mój to nawet gułagi buduje
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:40
@maxiu1244: A mój to osobisty pies Führera.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:44
@Komandor_Brytania: A mój pomógł w ucieczce cowieka maupy, największego zbrodniarza wojennego.
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2017, 19:03
Mój pies siedzi w lesie w rosji i napi**dala rusków bo dalej myśli że jest 2 wojna światowa. Dodam że on ma już tylko 3 prawdziwe łapy bo 4 mu szkop upie**olił podczas gdy strzelając z AK-47 musiał reanimować żołnierzy na polu i jeszcze jednocześnie odrzucić granat który wpadł do okopu wraz z 10 innymi szkopami których sam zapie**olił. Ten pies co tydzień wysyła mi listy i pisze ilu już zaje**ł rusków ai ile suczek już wyr*chał. Muszę przyznać że spoko z niego typ po przeciętnie tygodniowo r*cha 14 panienek i zabija 60 rusków (10 dziennie ale w niedzielę im odpuszcza bo w niedziele chodzi do kościoła) Nie słyszeliście nigdy o nim bo ruscy sie boja przyznać że Schnaucera nie potrafią 5 czołgami zabić bo ten pies właśnie ostatnio jak wysłali po nkego te 5 czołgów to po prostu sie zesrał a czołgi po wjechaniu w to gówno wpadły wpoślizg i sie o siebie rozbiły. potem to już jeden pocisk z bazuki wystarczył. Więc się zamknijcie dzieciaki, i się nie przemądrzajcie swoimi słabymi kundlami.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:21
@Sebzer: Fejk. AK-47 to prototyp KBK Ak, więc Twoja wypowiedź to zdecydowanie fejk. Opieram się tylko na tym, żeby nie było. A jeśli Ci powiem, że mój pies, czyli Pierwszy Pies Rzeszy, wpadł na pomysł holokaustu oraz nazizmu? Tym samym zamordował pośrednio 6 mln żydów. Łyso Ci teraz, czyż nie?
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2017, 19:50
@Komandor_Brytania: Pies mojego dziadka rozwalił planetę jedną techniką śmiertelnego cichacza a wasze nawet kontynentu nie zniszczą(poprócz tego co z ruskami sie bije).
Odpisz
2 kwietnia 2017, 22:47
@Komandor_Brytania: Spajk morduje takich jak tw pies
Odpisz
2 kwietnia 2017, 23:19
@Sebzer: Komary to każdego mordują.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 13:28
@maxiu1244: a mój pikachu jest normalny
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:49
A my debatujemy o psach i owadach a nie pokemonach.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 17:53
hehe
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:26
Nie sądzę.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 20:38
.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 16:18
kisłem ratunku
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:38
Prawda jest taka, że w trakcie lata jak piorun blisko je**ie to jest większy roz***rdol od tych petard i fajerwerek, a jakoś wielcy obrońcy zwierząt nie wypie**alają kamieni w chmury w ramach protestu. Sylwester to jedyna taka noc na taką rozrywkę, podczas gdy burzę są przez całe ku*wa lato. Więc się bawmy i strzelamy bo widowisko przy dobrym doborze fajerwerek jest naprawdę kozackie. Jak chcecie pomóc zwierzętom i jesteście ich wielkimi przyjaciółmi to je ku*wa zaadoptujcie ze schroniska (a nie kupujecie jakieś rasówki), dawajcie karmę dla schronisk i jakieś legowiska, zostańcie wolontariuszami. Możliwości jest w ch*j wiele, niekoniecznie niszczących innym zabawę...
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:26
Jaki jest opis?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:28
"Jak coś to nie obrażam psów które boją się petard. Wrzucam w celach humorystycznych."
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:29
@TheDogeMemeMeysam: Dziękuję
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:29
Jaki fajny avatar ;3
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:34
@kitsune_senpai: Dziękuję ^^
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:36
@kitsune_senpai: Dzięki ^^
Odpisz
3 kwietnia 2017, 13:46
jaaaka g*wnoburza
Odpisz
3 kwietnia 2017, 13:15
i to jest pies a nie jakiś szczur typu jork czy SHITzu
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2017, 23:31
Mój pies rzuca się na wielkie wilczury, owczarki, ogólnie wszystko, jeśli tylko coś go spro. Np. gdy byłem z nim na spacerze w parku, widzę wielkiego wilczura, pewnie ważył pół tony. Zaczyna tam warczeć na mojego Gromitka. Wspomniany mój wariat chciał odgryźć mu głowę. Normalnie bestia z Madagaskaru. Wilczur, też chciał mu zrobić to samo, co akurat w tym przypadku było możliwe.Fajflong był na smyczy, to go wziąłem na ręce. Innym razem, jak rotwailer (zapomniałem jak to się pisze, nie bijcie ;-;) zaczął na niego warczeć, rycerz na niego naszczekał. Rotwailer zaczął się cofać i skomleć. Potem mi wypadła smycz z ręki, a potem mój pies go pogonił. Właściciel tamtego psa zaczął się histerycznie śmiać, a potem ganiał tego psa przez cały park. Na szczęście, Gromit nie atakuje wszystkiego co się rusza, a oprócz tego jest spokojny jak baranek. Mój pies to sześcio kilogramowy sznaucer miniaturowy.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:03
Phi, radzieckie burki same były petardami.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:00
Uznam to za copypastę. \_______/
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:55
dajcie linka chce to zlajkować
Odpisz