Oko takie małe, ale gnoje zawsze trafią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Należy się za piękne oczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Typowy NPC
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2017, 10:00
Lepsza muszka niż motyl ;-;
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 11:50
Lepszy motyl niż ptak ;-;
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:02
@LegalnyMefedron: lepszy ptak niż pająk ;-;
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:32
lepszy pająk niż samolot
nie pytajcie
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:23
@Miguelp: *Pyta*Hue Hue
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 13:28
*zaczyna opowiadać* ...i wtedy On powiedział
nie jedz jabłka bo świeżo pryskane
zaprawdę powiadam ci
niewiasta miała schizofrenie i myślała że wąż jej kazał je zjeść
no i zjadła
i wtedy On nas wyje**l z sadu
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:53
@Miguelp: Ej no w sumie...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:08
myślę o napisaniu całej Biblii w tym stylu
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:26
@Miguelp: Czytałbym
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:30
@TheBlazer: musze cie zmartwic
jeśli napisze to będzie cię to kosztować
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 14:40
@Miguelp: Nie ma problemy, byle cena nie była przesadzona.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:42
@TheBlazer: oh
jeden potencjalny klient
zmotywowałeś mnie
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:44
@Miguelp: Miło, za coś dobrego warto zapłacić.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:46
@TheBlazer: skąd pewność że będzie dobre?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:50
@Miguelp: Pewności nie mam, ale jak dalszy ciąg będzie tak ciekawy jak ten fragment, który pokazałeś to chyba będzie nie złe.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:53
@TheBlazer: jeszcze musze zorientować się w prawie autorskim
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:57
@Miguelp: Ok
Odpisz
9 kwietnia 2017, 15:48
@Miguelp: Też bym czytała :)
Odpisz
9 kwietnia 2017, 16:08
a płaciłabyś?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 16:25
@Miguelp: Zależy ile :v
Odpisz
9 kwietnia 2017, 16:28
niezbyt dużo
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:08
@Miguelp: Prawdopodobnie tak.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:15
zajebisty plan na biznes
Odpisz
22 września 2017, 23:58
@Miguelp: Dwóch potencjalnych klientów
Odpisz
23 września 2017, 13:43
@kroljanjulian: malo
Odpisz
23 września 2017, 14:36
@Miguelp: Jeśli głosisz to pod jednym i potencjalnie starym obrazkiem to się nie dziw
Odpisz
23 września 2017, 15:26
@kroljanjulian: wtedy nie byl stary
Odpisz
24 września 2017, 09:10
@Miguelp: Ale po jakimś czasie robi się stary
Odpisz
24 września 2017, 10:58
@kroljanjulian: no ale to wtedy nie da sie pod nowy bo nowy zawsze kiedys bedzie stary
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:59
Heh, kiedyś mi osa/bżdżoła wpadła do nosa. Srałem się z wyciąganiem jak cholera, bo by mnie kilka razy dziabęła.
W końcu udało się wyciągnąć.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 08:54
@SzyMONECKI009: Gdyby zrobili z tej historii film, byłby to najstraszniejszy horror wszechczasów.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:08
@SzyMONECKI009: I nie użądliła Cię? Jak ją wyciągnąłeś? Jak tam wpadła?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:46
@TheHunterMikiPL: Wleciała przodem, a za żądło/tyłek wyciągnąłem.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:02
@SzyMONECKI009: O ku*wa ;-; Współczuję Ci... Musisz mieć traumę...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:47
@TheHunterMikiPL: A tam nie takie rzeczy mnie atakowały. Kiedyś w zoo mnie żółw błotny (taki duży) ugryzł w palca, a tego samego dnia małpa zabrała całą watę cukrową. Płakałem okropnie (byłem mały)
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:51
@SzyMONECKI009: ja to kiedys mialem biedronke w uchu
za ch*ja nie wiem jak tam wlazła
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:26
Częściej mam w buzi :/
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:33
@Myszkapl: ciekawe co masz w buzi (lenny)
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:50
@Ptasznik: Muchy. Jak. Jadę. Rowerem.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:09
@Myszkapl: Nie przesadzaj z tą powagą. Chłopak chciał sobie pożartować, czego zapewne się domyślasz...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:11
@Ptasznik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę bardzo.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:08
@Myszkapl: Nie znałem jeszcze tego określenia na siusiaqa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:33
to by oznaczało że ssie na rowerze
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:35
@Miguelp: Wszystko jest możliwe ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:37
jak?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:45
@Miguelp: A kto mówił, że to musi być podczas jazdy?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 12:46
ons
Odpisz
9 kwietnia 2017, 10:23
A ja mam okulary.
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2017, 09:54
kur mam muszkę w oku
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:39
komary gorsze i bardziej wku*wiające ;_;
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:25
Wracam z jeziora na rowerze. Zjeżdżałam z górki, więc prędkość była duża. Jadę, jadę i zauważam, że przede mną coś leci (to coś okazało się być szerszeniem). W ostatniej chwili się schyliłam...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 09:13
Ja kiedyś jechałem sobie na rowerze i coś tam sobie śpiewałem chyba ( Ale to nie ważne, chodzi o to, że miałem otwarte usta. ) i nagle osa zderzyła się ze mną. Pierdzielnęła we mnie nad ustami. Jakby leciała tak 1 cm niżej, to by mi wpadła do ust ;-; Ostatnio jechałem rowerem i też jakiś latający robal prawie we mnie przypierdzielił.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 08:49
Mi się tam Angelika nie podoba B-)
Odpisz
9 kwietnia 2017, 08:45
Po prostu z domu nie wychodz
Odpisz
9 kwietnia 2017, 08:37
Ja jeszcze nie miałem problemu z muszką, ale za to w kąciku zrobił mi się jęczmień
Wiemnienatemat
Odpisz
3 kwietnia 2017, 09:23
A u mnie wszystkie muchy kot wpie**ala
Odpisz
2 kwietnia 2017, 18:56
mnie to nawet muszki omijają
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:02
@KOLOROWATAPETA: a do mnie ku*wa wszystkie przylatują i wku*wiają
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:12
@Ptasznik: nie jesteś ptasznik sam, też mnie wku*wiają i dlatego noszę okulary przeciwsłoneczne
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:59
@Polaczka: a ja nie wychodzę z domu i mam spokój
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:03
@PISKOR_FP: no i prawidłowo
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:42
@Polaczka: a ja noszę zwykłe okulary bo mam wadę wzroku
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:30
@Ptasznik: też mam ale okularów nie noszę :D
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:19
muszki to nic... ja już widzę komary
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:08
Ostatnio taka jedna zrobiła mi kamikaze do oka, ku*ewsko bolało.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:46
Dzisiaj jadę sobie rowerem do Świtu i NAGLE JEBS MUCHA WALNEŁA W MOJE OKO JAK SAMOLOT W WTC, A JA KRZYCZE: O NIE TO MUCHA KAMIKAZE!
Odpisz