Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2017, 07:43
Kutafiks, Obe**** i Pi**afiks
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:26
Od razu pomyślałem o klocuchu "grubol i suchol"
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:58
Kutafix i Wibrafonix
Odpisz
3 kwietnia 2017, 16:22
@Angel_Kubixarius: A ich pies to Pi**eefix
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:36
Grubas ? Masz szczęście, że Obelix tego nie usłyszał.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:08
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 14:09
Jakby ktoś nie mógł się odczytać: http://www.obrazki.jeja.pl/299812,tak-bylo.html
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:22
Miałem to wstawić.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:45
grubol i chudol
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:14
@alkomatozaurus: grubol i suchol.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:41
@alkomatozaurus: grudol i chubol
Odpisz
3 kwietnia 2017, 16:40
@Arnos: no kruci grubol jest gorszy
Odpisz
3 kwietnia 2017, 07:44
Ale Asterixa i Obelixa to ty szanuj.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:41
Ten lokalny diler
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:19
mięsisty z grubymi kośćmi*
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2017, 19:03
Kutafix
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:06
@SzyMONECKI009: dafuk
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:07
@SzyMONECKI009: Kutafixie co dodałes do mojego napojuuuu
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:09
@Dark123456: nasrauem!
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:19
@SzyMONECKI009: wibrafix :v
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:20
@kubakk12: chodzi o obrazek
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:22
@Dark123456: mi też
a, i o izaka
[_____]
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:19
Co wygra?
Main Yasuo'a
Main Vayne
Main Darius'a
Main Lee Sin'a
Main Tresh'a
^Oczywiście to wszystko poniżej golda
Czy:
Dobry gracz jakiejkolwiek postaci?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:28
@Sebzer: co to ma wspólnego do obrazka?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:05
@Sebzer: Main Yasuo nigdy się nie nafeeduje, bo zwierząt karmić nie można.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 21:35
@FeedorMid1: A raka?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 22:45
@DaKnight: ma wspólne ,,kto wygra x czy y"
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:41
@Sebzer: Jeżeli dobrze zagra, to vayne wyklika każdego.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:44
@Shibitsu: a,Tee...Szatan?
Odpisz
3 kwietnia 2017, 14:47
@DaKnight: Nie zmienię zdania. Dobra Vayne wyklika każdego. Na Teemo też jest sposób. Stun z E na te 1.5s spokojnie wystarczy, żeby lizał glebę.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:08
Rzym
Odpisz
2 kwietnia 2017, 19:04
Odpisz