Nie ma takiego genderowania!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2017, 17:57
Chciały*
Odpisz
3 kwietnia 2017, 21:19
To cały czas faceci. To, że obetną sobie fi*ta to nie oznacza, że są kobietami tylko po prostu wariatami.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 21:25
@wojtekrozrabiaka: Ale pszeciesz czujom siem kobjetami i hcom nimi byci więc nimi som!!!1
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:03
fłeśinie!!!!!!1!!!
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:36
szczerze jeśli dzięki temu jest im lepiej to po prostu to zaakceptujmy
Albo lepiej
Dopóki nikogo tym nie krzywdzą po prostu ich zignorujmy
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:47
@lorax12: ale one to robią
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:55
@Sarux: co robią?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:59
@lorax12: krzywdzą
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:16
@Sarux: fizycznie?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:27
@lorax12: mocno bijo :'(
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:29
@Sarux: męska siła została
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:43
@lorax12: jakby oni to przeczytały to byś poczuł na sobie tą siłę "szowinisto" xD
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:43
@lorax12: jakby oni to przeczytały to byś poczuł na sobie tą siłę "szowinisto" xD
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:44
@lorax12: jakby oni to przeczytały to byś poczuł na sobie tą siłę "szowinisto" xD
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:44
@lorax12: jakby oni to przeczytały to byś poczuł na sobie tą siłę "szowinisto" xD
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:48
@Sarux: Oni to przeczytały? Powinieneś zdecydować się na jedną płeć.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:48
ahhh
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:49
@Princess_Unattainable: O co chodzi?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:51
nie
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:57
oto chodzi :p
Odpisz
5 kwietnia 2017, 21:58
@Sarux: Tak też myślałem, ale nie byłem pewien.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:07
k
Odpisz
19 sierpnia 2018, 20:45
@lorax12: lorux wszędzie coś o płciach piszesz...
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:42
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:37
@polandball1: Weź lepszego twórcę kart
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:40
@Cheetahir: przecież świetnie je robię
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:52
@revan21: Multikonto Confirmed?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:57
@Cheetahir:
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:04
@polandball1: Dziękuję, do widzenia.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:09
@Cheetahir: nie
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:16
@Cheetahir: Oni mają lepsze "ę" i "ż"
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:20
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Ale oni mają zbyt chude cyfry, litery i statystyki.
Wygląda jak by całkiem nową czcionką robili.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 18:48
@Cheetahir: ja uzywam hearthcards
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:48
Czyżby potężny gej memem kwietnia?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:45
d o b r e p o t ę ż n e
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:53
3.62 i jest na głównej...
Odpisz
5 kwietnia 2017, 19:02
@Matexustrix: Też się zdziwiłem.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 18:30
P O T Ę Ż N Y
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:44
Ale to przecież jakiś nazi gej...
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:49
@Ares011: Nazi gej czyli po prostu narodowiec.
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:48
N I E M A
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:14
P O T E Ż N Y narodowiec
Odpisz
3 kwietnia 2017, 15:49
Czym jest to drugie coś obok Grodzkiej?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:02
@Pandzianikki: chyba rafalala czy jakos tak acz głowy nie dam
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:03
@Pandzianikki: TO COŚ?! TO COŚ?!!?? PRZEPROŚ!
I tak btw. to właśnie ona mówiła xD
Odpisz