Co będzie po Twojej śmierci?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Przerwa na herbatkę
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2013, 12:14
Ja nie nawidzę dwóch i pół :C , a to było przewidywalne. 2/5
Odpisz
24 lutego 2013, 11:57
widziałem ten odcinek :D ogólnie "Dwóch i pół" to jest zarąbiste :)
Odpisz
23 lutego 2013, 09:16
kto dostanie? nikt?
Odpisz
23 lutego 2013, 09:59
@saskacz: nie bo ja dostane ;)
Odpisz
23 lutego 2013, 10:02
@jacek1s: he he he! kurcze pierwszy zaklwpałeś
Odpisz
23 lutego 2013, 10:05
@klaudunia710: no :) mam nadzieje że nie dostane malucha :V
Odpisz
23 lutego 2013, 10:07
@jacek1s: czemu akurat malucha?
Odpisz
23 lutego 2013, 10:28
@klaudunia710: bo za mały jest i wolny ;__:
Odpisz
23 lutego 2013, 13:13
@jacek1s: ,'-o ahaaa...
Odpisz
23 lutego 2013, 10:03
znaczy zaklepałeś
Odpisz