Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tymi się chodzi
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2017, 22:19
poprawione
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:06
Ja zawsze mam ustawioną minimalną bo bateria dłużej czyma
Odpisz
5 kwietnia 2017, 05:47
@Princess_Unattainable: również! po co marnować baterię?
Odpisz
7 kwietnia 2017, 14:11
@Princess_Unattainable: Me too
Odpisz
5 kwietnia 2017, 08:16
Ja zawsze mam na niską jasność bo mnie nawet w dzień razi.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:40
ja czasami sobie tak specjalnie robie
Odpisz
4 kwietnia 2017, 21:55
@drzefko: Ty masochisto! Chociaż każdy ma jakiś fetysz.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:42
@RudiPL: robię tak gdy mi się nudzi xd
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:05
filthy frank?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:57
Czyżby Flashpoint?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:29
Odpisz
4 kwietnia 2017, 20:10
ta mina mi przypomina...
Odpisz
3 kwietnia 2017, 21:58
65%
Odpisz
3 kwietnia 2017, 21:02
Polecam takie aplikacje jak f.lux albo twilight.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:38
Wygląda jak brock
Odpisz
3 kwietnia 2017, 18:40
@absol: Stajesz się Brock'iem*
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 19:25
@Pandzianikki: Ten uczuć,gdy zje**łeś komentarz.
Chociaż w sumie do obrazka pasuje .-.
Odpisz
3 kwietnia 2017, 19:29
@Pandzianikki: Racja
Odpisz