Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MlodyKamil96

10 września 2020, 07:50

Nie

Avatar TERMINATOR390

20 lutego 2013, 14:57

Zależy w jakim aspekcie sprawy.... i o którą wojnę chodzi, choć przeważnie chodzi albo o pieniądze albo o wpływy i późniejsze pieniądze z wpływów....

Ale ktoś kiedyś powiedział: "Kiedy wrócę zapytają mnie po co walczysz w cudzej wojnie? ,Nie zrozumieją dlaczego..... że chodzi o kolegę z oddziału, brygady, że chodzi o braterstwo broni....."

Avatar tachu99

20 lutego 2013, 18:06

@TERMINATOR390: To cytat z Helikoptera w Ogniu. Polecam film!

Avatar TERMINATOR390

20 lutego 2013, 18:24

@tachu99: Racja, teraz sobie przypomniałem -a co do cytatu to sama prawda.....

Avatar Dorogon

21 lutego 2013, 00:23

@TERMINATOR390: Cytat bez sensu... Gdyby nikt nie brał udziału w cudzych wojnach, to następni żołnierze nie musieliby walczyć, by wspierać rodaków. Jednym słowem ten twój "mądry" cytat sugeruje tworzenie bezmyślnych, zamkniętych kół, w których coraz to następni żołnierze mają iść zabijać/dać się zabijać na wojny, bo ci pierwsi poszli na wojnę.

Avatar TERMINATOR390

24 lutego 2013, 10:08

@Dorogon: Człowieku, po pierwsze bardzo ciężko było Ciebie zrozumieć..... a po drugie zupełnie nie zrozumiałeś przesłania z tego cytatu.....
Bo wcale nie chodziło mi o to żeby nikt nie brał udziału w wojnie..... tylko o to iż często po powrocie do kraju znajomi (bądź rodzina) pytają się o sens tego że uczestniczy w wojnie, po co on tam się pchał... i oni tego nie zrozumieją! bo nie byli nigdy na wojnie teraz łapiesz?!
Chodzi o poświęcenie dla kolegi z oddziału, który u Twojego boku walczył.... dla tych co zginęli.... lub dalej giną na froncie....

Ale skoro ty nie zrozumiałeś tak prostego przesłania w moim pierwszym komentarzu to i tego nie załapiesz......

Avatar Dorogon

24 lutego 2013, 23:26

@TERMINATOR390: Człowieku, właśnie ci przedstawiłem, że to jest bez sensu i to się nazywa "zamkniętym kręgiem"... Przedstawię ci to jak najprościej się da:

Idą sobie ludzie na wojnę, część ginie i część przeżywa > pójść na wojnę decydują się następni, bo według twojego cytatu, chcą wesprzeć tych co już poszli - znowu część ginie i część przeżywa > i znowu następni się decydują iść na wojnę, by wesprzeć tych, którzy poszli wesprzeć jeszcze tych poprzednich > i tak dalej > i tak dalej > i tak dalej...

To ma według ciebie sens ? Jeśli tak, to chyba z tobą coś nie tak... Co innego walka o własny dom... lub pójście na cudzą wojnę, ale w celu obrony czyjegoś domu. Ale na obrazku jest przedstawiona wojna o ropę, którą prowadzą amerykanie, a my oddajemy życia naszych ludzi za tą ich ropę.

I powiedz mi jaki jest sens, by iść na CUDZĄ wojnę wspierać ludzi, którzy z własnej woli tam poszli ? Ktoś sobie poszedł na wojnę bo chciał w niej wziąć udział, więc naprawdę braterskie będzie pójście za nim go wspierać i dać się zabić razem z nim. Srele morele, żadne to poświęcenie, tylko czysta głupota. Naiwne i bezmyślne słowa, bardziej braterski będziesz wspierając ludzi we własnym kraju, a nie tych, którzy pojechali zabijać. Jak myślisz co lepsze - umierać w cudzej wojnie, czy żyć i bronić własnego kraju jeśli zajdzie taka potrzeba ?

Czepiam się tego cytatu, bo jest bez sensu, ludzie tego nie zrozumieją, bo to jest debilizm, a nie dlatego, że nie byli na wojnie. Fajnie braterstwo broni, wspieranie rodaków, wszystko cudownie brzmi, ale sensu niema w oddawaniu życia wspierając ludzi, którzy sami wojnę i śmierć wybrali. To tak jakbyś skoczył z 10 piętra za samobójcą by go wesprzeć... Oczywiście mówimy o cudzej wojnie przedstawionej na obrazku, bo piszesz pod nim, więc rozmawiamy o nim.

Jak już mówiłem, co innego wesprzeć obronę innego kraju, bo to jest cel wyższy i nasi sojusznicy, którzy się bronią, nie wybrali wojny, więc należy ich wesprzeć w obronie.

Avatar TERMINATOR390

25 lutego 2013, 16:54

@Dorogon: Wiesz co jesteś typem człowieka który "Swoje" chce mieć na wierzchu wiec nie będę się z Tobą kłócić.....
jak nie widziałeś filmu "Helikopter w ogniu" to się nie wypowiadaj..... JA tylko zacytowałem słowa które zapadły mi w pamięci....
Czyli Twoim zdaniem pójście na wojnę -choćby w obronie ludzi z innego kraju przed tyranem lub innymi świrami to debilizm? Samowolna śmierć tak?
Nie masz racji kolego, bo są sprawy słuszne i słuszniejsze -dla jednych to debilizm , a dla innych coś więcej niż tylko śmierć.....

I jeszcze jedno -przecież każdy wiadomo że bronił by swoją ojczyznę przed wrogiem (chyba że jest tchórzem) to po co mieszasz w swój komentarz jakieś niepotrzebne wywody na ten temat?!
Więcej nawet nie pisz bo to nie ma sensu..... ludzie tacy jak ty tego nie zrozumieją....

Avatar Dorogon

27 lutego 2013, 11:10

@TERMINATOR390: Może przestałbyś mnie pouczać, jak nawet dobrze czytać ze zrozumieniem nie umiesz.

"Co innego walka o własny dom... lub pójście na cudzą wojnę, ale w celu obrony czyjegoś domu. Ale na obrazku jest przedstawiona wojna o ropę, którą prowadzą amerykanie, a my oddajemy życia naszych ludzi za tą ich ropę."

Tu jasno napisałem, że pójście bronić kraju sojusznika to jest dobra rzecz i w pełni popieram, ale obrazek nie jest o obronie, tylko o udziale w wojnie o ropę - chyba widzisz te szyby naftowe ? A skoro wrzucasz taki cytat pod takim obrazkiem, to raczej miał nawiązywać do obrazka, nie ? No chyba, że chodzisz sobie po obrazkach, które mają cokolwiek wspólnego z wojną i wszędzie tym cytatem zarzucasz.

A mieszam po to, bo my wysyłamy amerykańcom naszych ludzi, oni tam giną, a jak przyjdzie co do czego, to połowa naszych wojsk będzie na drugim końcu świata, do tego część z nich wąchająca kwiatki od spodu...

Avatar Baca_online

20 lutego 2013, 19:25

powinni w ropie siedzieć, a nie we krwi

Avatar Takita6

20 lutego 2013, 14:24

ropa przewidywalne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pff amatorzy

Piłbym

Rel, potrafiłbym udzielić samemu sobie najlepszego wsparcia

I oddaj pro-jekt, z którym zalegasz

Klasyczne przeboje

Są na pewno skuteczniejsi niż oryginał

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka