Prawdziwy horror rozgrywa się w kosmosie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Typowy NPC
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2017, 23:03
Zawsze mnie zastanawiało co jeśli astronauta kichnie i jego flegma zabrudzi całe okienko?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 13:40
@DaKnight: Może mają wycieraczki jak w samochodach?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:07
@DaKnight: Nir ma takiej możliwości, bo astronauci są zdrowi jak koń.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 17:42
Ale czasami kicha się bez powodu.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 17:51
@PikachuAlka: Absolutnie bez powodu... Kichanie" (reakcja odruchowa) – gwałtowne wypuszczenie powietrza z płuc w celu przeczyszczenia nosa; objaw nieżytów nosa (kataru) i gardła, alergii lub podrażnienia błony śluzowej nosa."
Odpisz
8 kwietnia 2017, 21:09
Po co mi formułka z Wikipedii skoro, przyznaj sam, czasami zdarza cię się kichnąć tak o.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 21:18
@PikachuAlka: To są powody kichania, bez tego nie kichniesz.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:10
Chodzi mi o to, że czasem kicha się bo coś cię zakręci w nosie i nie jest otwarty niczym więcej spowodowane.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:16
@PikachuAlka: W kosmosie nic nie będzie ciebie kręcić. I właśnie podałaś jeden z tych powodów, a nawet dwa- uszkodzenie/podrażnirnie śluzówki i/lub alergia.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 13:23
Może tylko ja tak mam, ale czasami kicham bez powodu. Nie będę się kłócić, bo lekarzem zostać nie pragnę. Miłej niedzieli.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:16
@PikachuAlka: A kiedy kochasz "bez powodu"?
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:21
Ja napisałam "kochasz" czy to twoja autokorekta? Zdarza mi się w różnych okolicznościach, zazwyczaj w szkole albo domu.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 14:50
@PikachuAlka: To była autokorekta. A co do kichania, najczęściej się kicha przez to, jak się czegoś nawąchasz np. perfum. Wtedy śluzówka jest podrażniana.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 20:15
Możliwe, że coś na mnie wtedy oddziałuje, jakiś zapach którego nie umiem zidentyfikować i dlatego mówię, że to bez powodu.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 23:11
Jeśli się nie mylę to w środku ich hełmu jest kawałek rzepu aby mogli się podrapać po nosie.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:05
@ArturPL: To prawda.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 13:16
to utnij
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 13:08
Słucham?
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:56
Widzicie to rozmycie w tle? To jest spisek NASA, chcą nam wmówić, że Ziemia jest okrągła.
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:57
@czarny_ksienrzyc: a jakaXD
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:58
@luksio101: No przecież jest płaska!
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2017, 22:59
@czarny_ksienrzyc: nieprawda bo kwadratowa!!
Odpisz
8 kwietnia 2017, 13:06
@luksio101: W niewierni!
Każdy przecież wie że Ziemia ma kształt kropkowanej świni!!11!!1
Odpisz
4 kwietnia 2017, 23:05
aż się podrapałam w nos
Odpisz
8 kwietnia 2017, 13:04
@noszkurnawszystkozajete: Jaka wariatka
Odpisz
4 kwietnia 2017, 23:07
W kaskach kosmonautów jest mały rzep w okolicy nosa na takie przypadki :V
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:56
Gorzej jakby tam się komar albo mucha zadomowiła
Odpisz
4 kwietnia 2017, 22:59
@maxiu1244: albo je**ny pająk
Odpisz