Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Żartownisie
Stany w pigułce
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2017, 22:10
A jak tam u was z frekwencją?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:17
@xAzumiKx: klasa?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:20
@DranejBijBolszewika: 1 technikum
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:21
@xAzumiKx: Chciałem sprawdzić, ale Uonet akurat ma jakąś aktualizacje, lel
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:18
@xAzumiKx: gratulacje
Odpisz
6 kwietnia 2017, 23:29
@xAzumiKx: To podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 01:55
@xAzumiKx: Aleks to ty?
Odpisz
7 kwietnia 2017, 08:15
@xAzumiKx: Ja mam 78, to źle?
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:56
Ja tam nie kombinuje tak :P
Odpisz
5 kwietnia 2017, 22:08
Mi zwykle mówi: "Jak dalej będziesz się tak czuł, to cię później zwolnie"
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:13
@Zlodziej_Ziemniakow: mi też
Odpisz
7 kwietnia 2017, 00:36
@Zlodziej_Ziemniakow: ja wtedy zanim zaczną się lekcje pisze SMS-a że się źle czuje i muszę na darmo iść 2km na piechotę do domu
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:33
Ja tam nigdy nie mówię, że nie chcę. Wręcz przeciwnie. Nakłaniam, żeby iść do szkoły, ale i tak zostaję w domu. I to tak na poważnie. Nie opłaca się być nieobecny w szkole.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:58
W której klasie jesteś?Nie opłaca się jak jesteś powiedzmy liceum+, ale w gimbie albo podstaw to żaden problem
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:03
Oj, poczekaj aż pójdziesz do szkoły średniej...
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:33
@PchlaRenatka: w gimnazjum jeśli masz jakiekolwiek ambicje i chcesz pójść do dobrego technikum lub liceum to lepiej mieć dobrą frekwencję
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2017, 22:46
@PchlaRenatka: Jak masz w gimnazjum co drugi dzień ważną lekcję lub kartkówkę\sprawdzian...
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:07
Jakkolwiek podpadłeś matce, że teraz ci nie ufa - gratuluję.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:00
nie nie znam
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:15
@Princess_Unattainable: .
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:20
@Princess_Unattainable: .
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:30
@Princess_Unattainable: paluszek i główka to szkolna wymówka
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:39
@MineDan: thx
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:57
@Princess_Unattainable: noł problem. Za co czerwone?
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:01
@MineDan: Masz osobistych hejterów, gratuluje.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 22:00
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:55
palec i główk to pokarm dla mułka.
Odpisz
6 kwietnia 2017, 21:10
dzisiaj pierwszy raz udawałem ból brzucha... COZAZBIEGOKOLICZNOŚCIWOW
Odpisz