Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2018, 18:24
P
o
t
ę
ż
n
y
p
a
j
ą
k
Odpisz
8 maja 2025, 12:08
@SongManka510: P
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:09
Hobbit lektura taka fajna w gimnazjum
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:54
@xMacius: Sam raczej w Hobbicie nie występował...
Odpisz
11 kwietnia 2017, 19:26
@czarny_ksienrzyc:
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2017, 19:40
@czarny_ksienrzyc: Frodo też, z resztą tego się w gimnazjum nie przerabia
Odpisz
11 kwietnia 2017, 20:50
@DHF1232: tera się kaplem ze to Władca Pierścieni...
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2017, 10:27
@DHF1232: Ależ Frodo występuję w hobbicie, jeszcze jak!
Odpisz
15 lipca 2017, 08:52
@McMocarz: kiedy?
Odpisz
18 lipca 2017, 19:26
@DHF1232: Na początku
Odpisz
18 lipca 2017, 22:35
@McMocarz: No to sie te 3 miesiace na dyskusje spóźniliście.
Odpisz
26 lutego 2018, 18:21
@DHF1232: Wiesz co? Żeczywiście, po powtórnym przeczytaniu książki dochodze do wniosku, że Frodo nie występuje w Hobbicie
Odpisz
28 lutego 2018, 20:06
@McMocarz: Ale ty wiesz ze to poł roku temu?
Odpisz
28 lutego 2018, 20:27
@xMacius: Wiem.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 19:19
@xMacius: owszem, Frodo w Hobbicie nie występuje (wiem, że już kolejne pół roku minęło, ale musiałem)
Odpisz
5 sierpnia 2018, 20:42
Japie**ole, człowieku data.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 16:39
@xMacius: przecież widzę
Odpisz
6 sierpnia 2018, 17:52
co tu się odwala?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 20:04
@DHF1232: nie wiem
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:24
P
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:25
@absol: A
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:25
@benben7: J
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:31
@zyl15: Ą
Odpisz
7 kwietnia 2017, 18:44
@budynjestdobry: C
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:00
@benben7: Z
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:26
@zyl15: E
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:41
@absol: K
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:44
@zyl15: -
Odpisz
11 kwietnia 2017, 17:27
@FeelingBro: J
Odpisz
11 kwietnia 2017, 17:32
@rafken: E
Odpisz
11 kwietnia 2017, 17:45
@Jeraszko: B
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:11
@benben7: A
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:14
@Milord404: N
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:20
@spacespiller: Y
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:21
@FeelingBro: -
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:29
@benben7: No cóż, to jest ciekawa opcja
Odpisz
12 kwietnia 2017, 10:14
@benben7: P
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:33
@Milord404: Ha znalazłem cię!
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:39
@Ameron: Co tam pisze?
Odpisz
21 czerwca 2017, 20:49
@rafken: Ups coś nie pykło :O Pod tym obrazkiem jest w dobrej jakości.: http://www.obrazki.jeja.pl/305529,made-in-china.html
Odpisz
21 czerwca 2017, 20:53
@Ameron: Jeeej ja tam jestem :D
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:00
@rafken: Toż to wielki zaszczyt!
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:50
Czy teraz przy każdym memie tego typu będziecie dodawać „- jeja.pl”?
Odpisz
11 kwietnia 2017, 19:42
@KalkoPl: by promować i nie zżynać
Odpisz
11 kwietnia 2017, 20:45
@DHF1232: Wiem. Po prostu ja zrobiłem to pierwszy.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:53
P O T Ę Ż N Y P A J Ą K
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:38
Nowy typ pająka? pająk jejapl?
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:45
@Lacoste: no witam
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:24
B A R D Z O P O T E Ż NY
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:38
P O T Ę Ż N E G O
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:13
@benben7: P A J Ą K A
Odpisz