Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2017, 20:54
Czy tylko ja pier... znaczy ignoruje te odznaki ? No nie mam zamiaru marnować nocy dla jakieś głupiej odznaki.
Odpisz
26 listopada 2019, 15:32
@Shadow_blade: ja zdobywam je taktyką "przy okazji"
Odpisz
12 kwietnia 2017, 07:50
"Dostajesz je od razu złote"...? Gdzie składnia
Odpisz
2 listopada 2018, 19:51
@scrof: nie ma
Odpisz
11 kwietnia 2017, 23:24
Chyba czas się tym zainteresować. ._.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 22:05
a ja juz mam
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:46
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:47
@eretann: Ban był i tyle.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:48
@GalenMarek: Nie było.
Chyba, że o czymś nie wiem
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:20
@eretann: ja mam ze stycznia 2011 XDD
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:24
@eretann: Jak nie dostało się żadnego bana, to jest taki napis:
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:30
@lukas1234: ja mam napisane kiedy mój ostatni ban się skończył
Odpisz
11 kwietnia 2017, 20:19
@eretann: No elo
Odpisz
11 kwietnia 2017, 20:53
@eretann: Trzeba zasłużyć i tyle.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:53
Przykładny Jejowicz :3
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:40
To uczucie gdy brakuje ci 3 pkt. z 60 do złota ;-;
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:06
ja dostałem za 1000 strzałek w górę srebrna
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:07
@drzefko: to jest chyba 2 najłatwiejsza do zdobycia odznaka
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:09
@theCPCK: wątpię
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:10
@Sarux: na złoto trzeba troche pozbierać ale srebrna to kwestia nawet miesiąca o brązowej nie wspominając
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2017, 15:13
@theCPCK: Zależy czy się udzielasz w komentarzach (i w jaki sposób to robisz)
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:34
@drzefko: Ja od razu miałem złoto. Nobody cares.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:56
@Archeologwinternetach: Ile masz?
Odpisz
11 kwietnia 2017, 16:18
@Meuflagiator2000: Popatrz.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:36
Przeczytałam obrazki i kminiłam pięć minut o ch*j chodzi wszystkim o odznaki ;-;
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:26
Na obrazku myszka z lewej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:30
@Tau45: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:08
brakuje odznaki za łączny czas spędzoby na jeja.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:25
@theCPCK: Oraz za ilość komentarzy.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:21
Trochę ch*jowe te nowe odznaki
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:31
@polandball1: Jejowy zombie jest ok.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:04
@xAzumiKx: Dodali czujne oko kto będzie miał tą odznakę trzeba będzie na niego uważać.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:12
@Reaperr: Odznaka za bycie "produktem spożywczym uzyskiwanym poprzez gotowanie owoców lub części owoców w syropie cukrowym lub zagęszczonym soku z winogron."
Odpisz
11 kwietnia 2017, 15:04
tru
Odpisz
7 kwietnia 2017, 20:29
ja mam za krótko konto żeby mieć srebrną odznakę Przykładnej Jejowiczki ale shh
Odpisz
7 kwietnia 2017, 17:26
Wątpię żebyś dostał od razu złotego zombie czy miłośnika zwierząt
Odpisz