Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2023, 15:21
nawet lepiej
Odpisz
2 października 2021, 13:33
Sadge i rel
Odpisz
8 kwietnia 2017, 06:09
A ja mam na łóżku kota
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:33
@NaNaMA: witam w klubie całego łóżka od sierści
Odpisz
8 kwietnia 2017, 14:27
@Jeraszko: piona
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:44
@NaNaMA: piona
Odpisz
16 kwietnia 2019, 12:36
witaj podróżniczko w czasie
Odpisz
16 kwietnia 2019, 21:54
@NaNaMA: witaj
Odpisz
17 sierpnia 2019, 21:23
to ja dodam że moje koty zmarły siedem lat temu
Odpisz
18 sierpnia 2019, 00:42
@qwerty41: bardzo mi przykro z twojej strony
Odpisz
18 sierpnia 2019, 08:29
@qwerty41: współczuje i to naprawde, moje zmarły rok temu
Odpisz
18 sierpnia 2019, 23:07
@NaNaMA: tobie również współczuję osobo którą poznałam na tym portalu społecznościowym, bez ciebie bym nie znała tylu (2 osoby) wspaniałych ludzi
Odpisz
19 sierpnia 2019, 09:09
UwU teraz mi ciepło na serduszku <3
Odpisz
19 sierpnia 2019, 11:31
@NaNaMA: UwU
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:23
@NaNaMA: witam, jestem archeologiem i właśnie odkopałam twój komentarz i mam kilka pytań: Czy twój kot ma się dobrze? Jeśli tak to czy dalej zostawia ci sierść w łóżku i czy ci to przeszkadza?
PS. Też mam kotka :)
Odpisz
2 grudnia 2020, 12:51
Masz lepiej niż chciałbyś mieć
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:50
Ja bym tam nie narzekał
Odpisz
24 października 2017, 23:47
słaba
Odpisz
11 września 2017, 16:05
Pieseł jest zajebisty tapetę to ja już na komputerze mam po co mi na łóżku? ;p
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:31
Ważne żeby miał otwór. Takiego pieseła nawet w kapciach bym brał
Odpisz
13 maja 2017, 12:35
ty chory poje*ie
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:42
ty zoofilu
Odpisz
9 kwietnia 2017, 16:27
Zawsze coś
Odpisz
9 kwietnia 2017, 15:13
doge how cute !!! 1
Odpisz
8 kwietnia 2017, 06:15
ja tam wole pieseły
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:21
@Ptasznik: Ja też
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:20
To i tak dobrze.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 06:40
A po co mi taka tapeciara w łóżku? Jeszcze HIV dostanę albo jakiegoś raka.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 09:12
@romanow: nie każda ładna dziewczyna to łatwa ku*wa
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:06
@Marequel: nie?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:10
@akaman151: no nie
Odpisz
8 kwietnia 2017, 11:45
@Marequel: kuamiesz ! na własne oczy widziałem!
Odpisz
8 kwietnia 2017, 12:24
@akaman151: widziałeś wszystkie ładne dziewczyny na planecie? Ucz mnie mistrzu
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 17:04
@Marequel: cebula... cebula mocna musi być w tobie mój młody uczniu.
Nie zapominaj ze polakiem ty jesteś...
Odpisz
8 kwietnia 2017, 17:32
@akaman151: tak mój mistrzu
Odpisz
8 kwietnia 2017, 13:17
Ty zoofilu.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 13:07
Ja bym wolał moją waifu
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:25
@leny100:
Odpisz