Drzewko genealogiczne poleca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Lekko nie będzie
Frustrujące
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2017, 16:00
Ten uczuć, kiedy twoja prababcia jest młodsza od twojego dziadka...
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:08
Masz tak czy jest jakiś błąd w memie?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 18:16
@Turbek213: Ja mam tak w swojej rodzinie.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:47
Ok :)
Odpisz
16 października 2018, 16:14
jak ?
Odpisz
16 października 2018, 18:08
Dziadek od strony matki, prabacia od strony ojca :P
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:03
Mózg rozje**ny.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 15:01
JESTEM WSZĘDZIE
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:22
@WaterFlow: Hehehe XDD *turbo śmieszek*
Odpisz
17 kwietnia 2017, 15:00
ja to znam nawet za dobrze bo mam w luj dużą rodzinę
Odpisz
8 kwietnia 2017, 22:41
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:39
Dokładnie tak, masz tu ziemniaczka ;3
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:07
@Turbek213: wow fajny
Odpisz
12 kwietnia 2017, 14:20
nie ogarniam ;(
Odpisz
12 kwietnia 2017, 22:50
@podrozniczkaMadzia: Najlepiej sobie rozrysować ;]
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 20:20
Jeżeli prababka cztery lata przed narodzinami wnuka miała 8 lat mniej niż połowa wieku matki,to ile lat żona będzie miała za (8^2 - wiek pradziadka) lat?
Odpisz
12 kwietnia 2017, 15:24
@tomek123321: odpowiedź brzmi: żyrafa
Odpisz
12 kwietnia 2017, 15:26
@tomek123321: Tak.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 14:04
Przecież to oczywiste! Wnukiem jest ojciec, jego żona to matka, mają dziecko, którego babcią jest córka prababci, o której mowa na początku, więc tak naprawdę nie dowiadujemy się nic.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 18:27
Jak ktoś chce wiedzieć, to możliwe, i wygląda tak:
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:24
Jak komuś się nudzi to może sobie to narysować (drzewo genealogiczne) ;3
Odpisz
8 kwietnia 2017, 14:36
mózg mnie swędzi
Odpisz
8 kwietnia 2017, 15:08
@benben7: mnie drapie
Odpisz
8 kwietnia 2017, 15:10
@Jejatb: A mojego nie ma :DDDD
Odpisz
8 kwietnia 2017, 15:37
@Davido: Wniosek?
Nie ma mózgu = nie ma problemu
Odpisz
8 kwietnia 2017, 15:27
kazirodztwo?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 15:33
@Kto_Inny: Nope
Odpisz