Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2021, 23:03
@KontoUsunięte: posłuchaj utworów Paula Romero są dobre
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:13
Moi przyjaciele słuchają cypisa i ja się pytam dlaczego!
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:16
pozyczyc sztylety?
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:34
zmień przyjaciół
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:37
@Piotro165: za dużo nas łączy by ich zabijać ale w końcu się może to im znudzi
Miejmy nadzieję
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:37
to naucz ich dobrego gustu
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:19
Daj im wybielacz , powinno pomóc
Odpisz
10 kwietnia 2017, 15:46
Więc wiedz, że coś się dzieje
Odpisz
10 kwietnia 2017, 15:53
Bo wpada w ucho? Bo doby bit?
Jedynie tekst jest jaki jest.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 18:48
@MR_Lizard: Ja bym wolał dwie beretty.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 21:18
I pewnie wykonane przez Frosty'iego lel
Odpisz
8 kwietnia 2017, 23:31
@Vincka: ale Frosty jest dobrym gościem.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 21:52
@vince_: No, pewnie, że jest!
Słuchając pierwszy raz jego czytania, płakałam ze śmiechu!
Odpisz
9 kwietnia 2017, 22:54
@Vincka: ja też. już od samego patrzenia na ich kanał chce mi się śmiać. oczywiście, w pozytywnym znaczeniu bez sarkazmu.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 23:10
@vince_: Dokładnie
lel
Odpisz
9 kwietnia 2017, 01:01
KARZE
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:59
Ja tak miałem,kiedy nauczyciel od informatyki (byliśmy w klasie bo mieliśmy zastępstwo, a sala komputerowa była zajęta) pozwolił jej puścić ,,fajną'' piosenkę biebera ,,christmas is coming'' (czy coś takiego) (a to ,,coming'' napisała jako camyn).
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:13
I co dalej
Odpisz
8 kwietnia 2017, 21:43
I po tym wszyscy fani Justin'a są brani za kompletnych idiotów...
Odpisz
8 kwietnia 2017, 21:31
Repostuj jakby ktoś nie wiedział
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:53
to ludzie jeszcze tego szitu sluchaja??
Odpisz
8 kwietnia 2017, 21:29
@Milkyway: mój brat który ma 13 lat ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2017, 20:47
"pierwszy dzień tygodnia..."
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 20:45
Szuzty dźeni tygodńa
Ia rospalony iag pohotnja
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2017, 20:32
Moja mama zawsze kiedy mnie odbiera ze szkoły pusza muzykę z płyty. Pierwsza nuta jest ok, druga gorsza, ale trzecia...
popek!
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:13
karzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarzekarze
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:26
ł
Odpisz