Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tomek123321

8 kwietnia 2017, 20:25

Założę się że wszystkie są od nieistniejącej już firmy "play".Sprzdawali przetłumaczone na język polski gry.Jeszcze mam całą szufladę :')

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar SirPomarancza

14 kwietnia 2017, 12:07

Proszę. Piękne.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 1 czerwca 2025, 10:44

@SirPomarancza: K...a odblokowałeś mi wspomnienie sprzed 16 lat

Wtedy grałem w tę piękną grę

Dzięki

Maluch górą

Avatar Spider007

8 sierpnia 2020, 18:08

Brałbym

Avatar emilian02

18 sierpnia 2019, 13:24

Ciekawe czy F76 sprzedawali

Avatar
RhobarIII

14 kwietnia 2017, 15:32

Herosi Hellady <3

Avatar krzysiulka10

28 marca 2018, 22:53

(Wiem data) Prawda, ja miałem 1 i 2 i grałem w nie całe dnie, aż się łezka w oku kręci, niestety mój młodszy brat porysował te płyty i po resecie mojego kompa nie mogę ich znowu zainstalować.

Avatar ultimatesupergracz

9 kwietnia 2017, 10:24

Mam te wszystkie gry i grałem w je kiedy byłem młodszy.

Avatar Flygon

13 kwietnia 2017, 22:56

@ultimatesupergracz: Kupiłeś z pierogami?

Avatar ultimatesupergracz

16 kwietnia 2017, 10:14

@Flygon: Były chyba z jakąś gazetką.

Avatar Mamiczko

14 kwietnia 2017, 10:02

Batbyło

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2017, 08:40

"Polska"

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 23:13

Było

Avatar Psychopata_PL

13 kwietnia 2017, 22:17

Poproszę pierogi ruskie i csgo kappa

Avatar ant3k

13 kwietnia 2017, 22:04

Space Invardes! to było coś...

Avatar Thundere

13 kwietnia 2017, 21:25

ten obrazek pojawil sie na stronie obrazki.jeja.pl juz 3 razy

Avatar lokej23

13 kwietnia 2017, 21:17

Było+logo

Avatar Ceejtun

Edytowano - 13 kwietnia 2017, 21:16

grałem w hyperspace invaders, ta z lewej

Avatar ALKATRAZ

13 kwietnia 2017, 20:39

jak tam będzie andromeda to kupuje

Avatar StrusPedziwiatr

13 kwietnia 2017, 20:27

było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Ikony

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka