Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2017, 22:45
nie chciałbym przechodzić tam w nocy
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:28
KU*WA!GDZIE SUSZARKA!!!!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:42
Jesteśmy uratowani
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:38
od kiedy polujesz na buke
Odpisz
19 kwietnia 2017, 14:42
@reptilian: Od kiedy próbował zgw*łcić mi córkę!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 14:49
i wszystko jasne
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:05
@reptilian: Na szczęście zdążyłem i tego nie zrobił!
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 15:11
czekaj aż urodzi jaszczurke
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:18
@reptilian: CO?O co chodzi, bo w naszym wszechświecie nie ma reptilian
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:22
he he he
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:23
@reptilian: Serio,ona nawet mi się żali że nie ma chłopaka
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:25
1 tabletka tyle radości
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:28
@reptilian: A miała różowe włosy oraz oczy,szczupłą talię i uwydatnione piersi wraz tyłkiem?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:29
nie
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:29
@reptilian: To jak?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:31
miała niebieskie włosy...
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 15:32
@reptilian: To nie ona w takim razie,ona jest ruda (tak na wattpad już napisałem)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:34
to co ja zgw*lcilem?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:35
@reptilian: Nie wiem!
Odpisz
9 kwietnia 2017, 20:22
To nie Kraków
Śmietniki nie mają meczet
Odpisz
19 kwietnia 2017, 07:23
@lorax12: *maczet*
Odpisz
19 kwietnia 2017, 12:48
@arkom: autokrata :v
Odpisz
19 kwietnia 2017, 02:45
Bukake ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 11:09
@EternalSailorMoon: *bukkake
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:30
I wyjdź wieczorem ze śmieciami...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:21
wystarczy kilka dodatków, a życie jest wtedy dużo lepsze
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:05
Na śmieszko - prankometrze skalę wyje**ło
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:03
o ku*wa mamy przegwizdane
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:55
O żesz, prawie umarłem ze strachu. Dawajcie jakieś ostrzeżenia przed takimi strasznymi obrazkami albo co.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:41
Tymczasem w moim zeszycie od matmy(czytaj jakieś 2 lub 3 miesiące temu)
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:08
Cholera, ja ledwo pięć kilometrów dalej i nie ma śniegu.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:10
@Krzyniu: może to stare zdjęcie
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:10
@Krzyniu: Śnieg dlatego, że Buka jest w pobliżu
Odpisz
9 kwietnia 2017, 17:18
@benben7: CO TY?!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:04
@Krzyniu: Cofam to co powiedziałem, piękną mamy zimę tej wiosny.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:34
@Krzyniu: Przecież to była Wigilia, a nie Wielkanoc.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:35
@Pingwinek12: Tak?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:03
Szybko! Kto ma suszarkę?!
Odpisz
9 kwietnia 2017, 19:47
ciekawe czy ktoś już od tego miał "zawał"...
Odpisz
9 kwietnia 2017, 19:22
Złe wspomnienia wracają.
Odpisz
9 kwietnia 2017, 19:05
O nie .-.
Odpisz