Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chupacabra001

25 lutego 2013, 15:50

Gówna sie nie naprawia.

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2013, 19:38

@chupacabra001: A wiesz że przez Ciebie odchody mogą się poczuć obrażone? :c

Avatar chupacabra001

25 lutego 2013, 19:52

Faktycznie...
Przepraszam, nie chciałem Cię obrazić. ;-(

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2013, 19:58

@chupacabra001: Oooo ty.... ZŁY CZŁOWIEKU!

Avatar chupacabra001

25 lutego 2013, 20:01

No co? Nie mam żadnych złych intencji - ba, nawet przeprosiłem. :P

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2013, 20:10

@chupacabra001: W sumie to "Chciałeś" mnie obrazić, lecz NIE obraziłeś! :)

Avatar chupacabra001

25 lutego 2013, 21:56

No to się ciesze z tego powodu. :-)
i widzisz - z Tobą można się pośmiać, większość userów byłaby obrażona.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2013, 10:49

@chupacabra001: Z tobą też można fajnie poprowadzić konwersację! Jesteś taki bardziej dojrzały! :)

Avatar chupacabra001

26 lutego 2013, 15:22

No na mój wiek by raczej wypadało. :-)

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2013, 19:36

@chupacabra001: Dojrzałość człowieka nie zależy od wieku ;)

Avatar chupacabra001

26 lutego 2013, 20:57

Wiem - ale im ktoś jest młodszy, tym bardziej jest to tolerowane. :-)

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2013, 11:59

@chupacabra001: Czasami odnoszę inne wrażenie.

Dziecko przed weźmy że gra w Battlefielda, i mówi: -Co za pier*olony kamper! Ja mu nogi z dupy powyrywam, kur*a jego mać!

I teraz wszyscy by go zjechali, żeby zamkną morde, bo nie umie grać, jest noobem, itp.

A jeśli to samo powiedziałaby osoba w wieku 20 lat, zostało by to potraktowane po prostu jak nadmierne zirytowanie gracza, i i skończyło by się przyznaniem mu racji ponieważ w przeciwnej drużynie kampią!
Rozumiesz? :)

Avatar chupacabra001

27 lutego 2013, 15:24

Ja nie mam tego problemu, bo jestem człowiekiem spokojnym. ;-) Mi chodziło o coś nieco innego. Jeżeli 11-latek zacznie wyzywać kogoś na poziomie podstawówki (czyli na swoim żałosnym poziomie) to można na to przymknąć oko - może zmądrzeje z wiekiem.
Ale jeśli ktoś pełnoletni zaczyna się zachowywać jak 11-latek...

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2013, 16:34

@chupacabra001: Tak tak. Wiem o co Ci chodziło :)

Avatar chupacabra001

27 lutego 2013, 16:42

Cieszy mnie to. ;-)

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 15:39

@chupacabra001: nauczaj mnie miszczu riposty

Avatar chupacabra001

17 grudnia 2015, 17:50

Nie ma nic za darmo.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 grudnia 2015, 18:55

@chupacabra001: *daje 10.000zł i 99 groszy *

Avatar Lacoste

24 kwietnia 2013, 13:08

albo jak w minecraft położyć ''STEJKA''(:D) I sie uleczy iPhone

Avatar oguras

25 lutego 2013, 08:01

Może nie spróbuje włączyć i wyłączyć?

Avatar Piotr99

25 lutego 2013, 07:39

Pan Kleks?

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2013, 07:24

Genius.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Północne Węgry

No to posłuchane

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka