Najbrzydsze samochody w historii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Cóż za brak szacunku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 20:59
Tylko multipla ...jowo wygląda
Odpisz
7 lutego 2019, 14:40
Hej, kilka z nich jest naprawdę ładnych!
Odpisz
18 marca 2018, 23:07
1 austin healey sprite frogeye
2 rolls royce (nie pamiętam jaki)
3 alfa romeo zagato sz
4 edsel pacer
5 ford scorpio
6 pontiac aztec
7 jakiś ssangyong
8 fiat multipla
9 covini C6W spider
Sorry, ja w tych autach nie widzę nic brzydkiego, nie licząc ssangyonga i multipli. Reszta to piękne auta z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.
Ps. Scorpio to nuda, ale nic do niego nie mam.
Odpisz
25 stycznia 2018, 11:22
wszystkie są dobre oprócz multipli
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:00
ej, ale drugi jest zajebisty!
Odpisz
3 marca 2017, 18:40
Klawe są wszystkie oprócz multipli
Odpisz
10 listopada 2016, 21:23
ładne są oprócz na dole 2
Odpisz
12 września 2016, 16:14
Ładne są...
Odpisz
19 lipca 2016, 12:58
Wedłub mnie pierwsza 7 to ładne samochody a 9 też.
Odpisz
5 września 2015, 13:10
Czemu według mnie, większość to ładne fury ;_;
Odpisz
22 lipca 2015, 13:23
Odpisz
22 lipca 2015, 13:24
@PanPomidor:
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:30
1-żaba 2-dziwak pewnie z lat 80 bo kwadratowy 3- po 3 oczy z każdej strony 4-wymawia właśnie literę o 5- gapi sie w góre 6-XD 7- za długi 8- wiadomo,skąd się tu wziął 9-jest dziwny,nie brzydki
Odpisz
19 czerwca 2015, 13:30
hm ten ostatni to nawet nawet tylko drugą parę kół z przodu ująć i jest za**biste wyścigowe auto kto się zgadza?
Odpisz
19 czerwca 2015, 12:51
3 Od góry nie jest aż tak bardzo brzydki.
Odpisz
28 marca 2015, 13:16
4 i ostatni nawet fajny
Odpisz