Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Powodzenia
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2019, 00:54
Milisekundnica
Odpisz
11 kwietnia 2017, 12:33
film Smoleńsk oglądany z mamą z piątku na sobotę
Odpisz
11 kwietnia 2017, 11:30
Są tego plusy, co sekundę jest żałoba,
żałoba = nie chodzenie do szkoły
Odpisz
11 kwietnia 2017, 08:47
powtórka smoleńska
Odpisz
11 kwietnia 2017, 00:26
ku*wica smoleńska
Odpisz
10 kwietnia 2017, 15:20
u nas w szkole na angielskim nagle zaczęła wyć syrena wszyscy myśleli że to pożar albo atak atomowy a tu taki ch*j 10 kwietnia 08:41
Odpisz
10 kwietnia 2017, 15:23
@polandball1: a to nie było czasem o godz. 8:51?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 15:24
@Vlodziu: Jeden ciul.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 15:28
@crimzon: U mnie o 8:51 zadzwoniły dzwonki i ogłosili alarm przeciwpożarowy
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:21
@zyl15: Ja nic nie słyszałam. Chociaż to jest połowa przerwy więc raczej niewiele słychać.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:35
@Vlodziu: 8:61
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:13
@polandball1: masz lekcje w soboty?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:51
@polandball1: ej to jest dzisiaj? o ku*wa xD
Odpisz
10 kwietnia 2017, 22:13
@polandball1: U mnie żadnego alarmu"" nie było. A tak na przyszłość, to przy np. bombardowaniu jest alarm, oraz są podawane info. o tym, co się dzieje, gdzie się ukryć itd. I sygnały pamięciowe są inne, niż te prawdziwe.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 16:41
Moja koleżanka musiała mieć dzisiaj ciężki dzień, jej ojciec tam zginął
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:04
nobody cares about her
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:16
miała by możne w miarę normalny dzień gdyby nie oszołomiony i nagonka mediów
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2017, 22:10
Mojej koleżance z przedszkola jej dziadek tam zginął.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:21
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:42
P O T Ę Ż N A B R Z O Z A
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:17
śliwowica smoleńska
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:07
@pomada: nierządnica smoleńska
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:10
@SteelFoxi: niewolnica smoleńska.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:15
@vince_: prasowalnica smoleńska
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:20
@pomada: Gruźlica smoleńska.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:28
Nieobchodzenie jubileuszu Smoleńska w ogóle
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:18
@darcus: rozpatrywanie tego że ciągle o tym pie**olą od 7 lat
[Tu wklej jeszcze większy mózg]
Zaznaczam że nie chcę się wdawać w dyskusję
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:18
Nienawidzę tego smoleńskiego bólu dupy.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:58
Najlepsza byłaby eonica /s
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:25
Milisekudnica Smoleńska 😮
Odpisz
23 czerwca 2018, 06:22
@Tymek590: wtedy zje**ny byłem :/
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:25
Bo w Smoleńsku są najpiękniejsze brzozy
Odpisz