W razie problemów ze wzrokiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2019, 19:11
Jestem tą najmądrzejszą
Odpisz
7 października 2018, 22:34
Jestem jedną z najmądrejszych noszę okulary
Odpisz
6 lipca 2018, 11:41
Okulary so gut bo yak Będziesz w lesie to możesz ogień rozpalić (ewentualnie lupą) . Polecam od papierosa lub od igieł.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:27
Okulary przecież dodają uroku :< Ogólnie w nich nic nie ma złego
Odpisz
11 kwietnia 2017, 18:23
co jest złego w noszeniu okularów ?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 22:19
Ja tylko czekam do pełnoletności by zrobić sobie korekcje oczy :-:
Odpisz
11 kwietnia 2017, 07:51
@YetiUa: ja będę miał w wieki 23 lat
Odpisz
11 kwietnia 2017, 10:26
@DziwnyPan: Na zdjęciach wyglądasz na starszego
Odpisz
11 kwietnia 2017, 13:26
@YetiUa: Ja też :-:
Odpisz
11 kwietnia 2017, 17:43
@marcel22205: studnia młodości ma skutki uboczne
Odpisz
11 kwietnia 2017, 14:18
Zdrowe oczy
Odpisz
11 kwietnia 2017, 12:25
bez okularów: małe coś, z okularami: Velma xd
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:13
ja wyglądam lepiej w okularach
Odpisz
10 kwietnia 2017, 21:23
@TerratorEK: Me2, bez nich jestem po prostu szpetny. Z nimi w sumie też.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 22:12
@Zakapturzony13579: Ja lepiej bez okularów wyglądam, ale noszę bo soczewki to tak troche dla plebsu są.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 10:29
@Zakapturzony13579: Ja pomimo spędzania 2-8 godzin dziennie przed ekranem mam idealny wzrok, ale jestem szpetny w ch*j.
Odpisz
11 kwietnia 2017, 11:07
@TerratorEK: Mam tak samo Ale noszę soczewki ze względu na wygodę
Odpisz
11 kwietnia 2017, 10:28
Można se oczy wydłubać
Odpisz