Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

30 listopada 2017, 15:48

Tak ku8wa ciężko zmienić tę zje**ną melodię na jakąś fajną??

Avatar iger3

3 maja 2017, 21:38

Sami możecie sobie wybrać melodię budzika ;P Polecam Justina Biebera, wtedy jeszcze bardziej go znienawidzicie ;P

Avatar andi12345

12 kwietnia 2017, 20:32

polecam zmienić na ten : /watch?v=a7mbwo4rSFU&feature=youtu.be
kocham <3

Avatar Karty

12 kwietnia 2017, 20:26

Akurat jutro prawdopodobnie z radością powitam budzik, gdyż mam świąteczne wolne.

Avatar Jedyny_LordGaben_Over9000

12 kwietnia 2017, 20:05

Adam Sandler - Somebody kill me

Avatar lorax12

11 kwietnia 2017, 21:01

Mój budzik to "We Are Number One but it's Nirvana" i gra o 3:00
Nie ma to jak świetnie zacząć dzień~

Avatar Dark123456

11 kwietnia 2017, 20:02

Kto ma budzik też na 6:45?

Avatar Memiera

11 kwietnia 2017, 20:04

@Dark123456: Łączmy się w bólu wczesnego wstawania :(

Avatar Mycha2001

11 kwietnia 2017, 20:04

@Dark123456: Kogo to ku*wa obchodzi kto ma ustawiony budzik na jaką godzinę?!

Avatar Dark123456

11 kwietnia 2017, 20:32

@Mycha2001: Nie chwalę się, że mam tylko zadałem pytanie nawiązujące do obrazka

Avatar Bujaczek

11 kwietnia 2017, 20:43

@Memiera: wczesnego? Ja budzik mam na 5:50... Wy nie wiecie czyli to prawdziwy ból...

Avatar CukiereczeQ

12 kwietnia 2017, 21:49

@Dark123456: 6:10 pozdrawia

Avatar albert7168

12 kwietnia 2017, 23:26

@Bujaczek: 5:00, nie ma to jak mieć 30km do szkoły i 2 przesiadki autobusem po drodze.

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 09:14

@Dark123456: Ja mam na 6:00 ;-;
Aktualnie mam ferie świąteczne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Pilne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka