Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2013, 01:04
Raczej:
"Trzeba wstać!"
"Ale w łóżeczku tak ciepło i wygodnie..."
Odpisz
11 sierpnia 2013, 23:10
@mikulek04: racja, racja :D
Odpisz
21 lutego 2013, 21:26
Ja codziennie wstaję 6:20 bez problemów. Nie rozumiem...
Odpisz
22 lutego 2013, 13:15
@Oliwka_99: "Ludzi się dzieli na sowy i skowronki". ;-)
Ty rano wstajesz bez problemu, ale wieczorem szybko padniesz. Ale np ze mną jest na odwrót - mogę siedzieć do 3 w nocy i nie jestem zmęczony - ale śpię do 12... I tak miałem zawsze - nawet jak byłem w Twoim wieku. ;-)
Odpisz
22 lutego 2013, 21:38
@chupacabra001: Czy ja wiem czy szybko padnę... Ja potrafię nawet 40 minut leżeć i się męczyć. Ogólnie zasypianie nie idzie mi najlepiej...
Odpisz