Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rhokai

14 sierpnia 2024, 15:52

Postaraj się przeżyć czy coś w tym stylu

Avatar PoProstuWojtek

7 sierpnia 2017, 15:26

ja zawsze wychodzę do łazienki nawet nie wyciągam zeszytów i pyk żadnego nieprzygotowania.

Avatar Villainnumber9

13 kwietnia 2017, 22:30

Ale... To mały Azjata. On nie mógł tak po prostu nie odrobic pracy domowej z matmy, przyniósłby hańbę swemu rodowodowi.

Avatar Mijak

13 kwietnia 2017, 16:08

Kiedy pies zjadł ci pracę domową, więc ty zjadłeś psa.

Avatar Trash

13 kwietnia 2017, 14:46

Najważniejsza zasada zgłaszania nieprzygotowania:
-Nie zgłaszamy nieprzygotowania.

Avatar Reaperr

13 kwietnia 2017, 13:24

Oni ich uczą co robić jak jest trzęsienie ziemi?

Avatar GooseApocalypsE

Edytowano - 12 kwietnia 2017, 14:34

Ja mam fajną matematyczkę, chodzę na kółko z matmy i mnie lubi.
-Radek gdzie masz zadanie?
-W domu, pani profesor
-Acha... To je przyniesiesz kiedy gdzieś jakoś coś na kiedyś, co nie?
-Tak prze pani.

Avatar TheHunterMikiPL

13 kwietnia 2017, 12:25

Avatar GooseApocalypsE

13 kwietnia 2017, 12:54

@TheHunterMikiPL: Ona mówi aha przez ch

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2017, 13:24

Avatar Lynx_dugrenier

13 kwietnia 2017, 12:44

To uczucie kiedy wszyscy jarają się skończonymi nieprzygotowaniami a ty nie wykorzystałaś ani jednego od początku roku szkolnego....

Avatar Ferikusu

12 kwietnia 2017, 10:47

Ja wtedy zawsze wychodzę do kibla

Avatar JednostkaAspoleczna

13 kwietnia 2017, 12:21

@Ferikusu: jeśli omijasz w ten sposób nieprzygotowanie....
to taki trochę martwy w środku jestem

Avatar MineDan

13 kwietnia 2017, 12:42

@JednostkaAspoleczna: to chyba nie działa

Avatar xmrocznax

Edytowano - 12 kwietnia 2017, 11:30

Literówka.

Avatar xmrocznax

Edytowano - 12 kwietnia 2017, 17:18

@xmrocznax: Już porawili, ten komentarz nie ma już sensu.

Avatar jaccku321

13 kwietnia 2017, 12:36

@xmrocznax: wciąż litrówka. twój komentarz ma błąd.

Avatar Princess_Unattainable

13 kwietnia 2017, 12:35

ja zawsze na lekcji robię zadanie a potem koloruje zeszyt i to zmazuje i koloruje i tak do końca lekcji

Avatar jaccku321

13 kwietnia 2017, 12:35

u nas w gimbie mielsliśmy klasę (od niemieckiego) w której były takie zakryte ścianką ławki. kiedyś na sprawdzianie przesiedziałem tam całą lekcję.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Rel

Nie idź!

Przerwa na herbatkę

Pilne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka