Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Zdeklasowani znowu
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2020, 22:42
A to mój :-)
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 19:40
Mój na wręcz zajebista poze do spania, Ale jeja musiało fax zdjęcie A takiej pozycji
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 20:04
Mojego to psy wyszarpały i zjadały zwłoki.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:05
@Ashley12c: Mniam
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:06
@Ashley12c: i takie psy to usypiać trzeba!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:15
@DHF1232: pies to pies. Dalej to zwierzę i jak każde inne mięsożerne zwierze zjada inne zwierzęta. Gdyby zabił kota i zostawił jego zwłoki to wtedy było by z nim coś nie tak
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:21
@Marequel: Najgorsze jest to, że ja to wszystko widziałam.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:27
@Ashley12c: ta, znam ten ból. Też widziałem coś takiego. Niestety natura to natura i mimo że koty to stworzenia niemal idealne, dalej podlegają tym samym zasadom co reszta świata.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:28
@Marequel: Lubię żółwie
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 20:31
@NeedCoolGames: dobry ziomek żółw. Jak go zgubisz to jest szansa że znajdą go twoje wnuki
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:32
@NeedCoolGames: a ja mam 2 :p
jakie oni maja śmierdzące gówno
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:33
@Marequel: W sumie to ani nie ta strona ani nie ta funkcja, ale masz może jakiegoś Fb/steam/Skype. Wydajesz się bardzo miłą osobą, a z takimi lubię rozmawiać.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:36
@NeedCoolGames: ta. Dość aktywny jestem na steam i battlenecie, ale z fb też korzystam. Jak chcesz to pisz przez priv to dam ci wszystkie linki
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:55
@DHF1232: Sama się uśpij. Psy są zajebiste.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:31
@Marequel: spoko jakby psy mi zagryzały ziomka (u mnie spore prawdopodobieństwo) to go nie ratuję, bo to przecież łańcuch pokarmowy i w naturę nie będę ingerować
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:42
@DHF1232: nie powiedziałem że tak ma być i że to jest dobre. Mówie że mnie to nie dziwi
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:29
@Marequel: Wierz lub nie, ale mi żółw zje**ł do lasu, jak nie patrzyłem._.
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 23:33
@Shibitsu: Wierze. Mojemu koledze też uciekł
Odpisz
18 kwietnia 2017, 00:09
@DHF1232: prawda już rozjechałem dziś 3 bo chciały przebiev przez ulice; )
Odpisz
18 kwietnia 2017, 07:29
@Marequel: Pies jest ku*wa padlinożercą ,nie pisz jak nie wiesz
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 08:00
przecież psy to udomowione wilki a wilki to drapieżniki
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:04
@Marequel: No tak,ale udomowione wilki były tysiące lat temu,a w czym ci teraz taki Chihuahua wilka przypomina?
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 08:17
pulą genetyczną. Dalej jest to ten sam gatunek i teoretycznie taki bulldog i chihuahua mogą się nawzajem rozmnarzać. Po za tym ogólne zachowania społeczne (pomijając darcie ryja na wszystko co się rusza) są takie same.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:23
@Marequel: No tak,ale to wszystko co jeszcze z wilka zostało zanika,ponieważ te umiejętności nie są już używane,a poza tym to wpisz sobie w Google pies padlinożerca i wtedy może do ciebie dotrze,że pies jest je**nym padlinożercą.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:24
gdy wpiszę w google ,,płaska ziemia" to również pojawią się dowody na płaskość ziemii
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:24
@Marequel: A tak btw to rozmnażać się pisze przez ż
Odpisz
18 kwietnia 2017, 08:25
@Marequel: Ale to zupełnie inna sprawa
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:21
po tym że czepiasz się ortografii wnioskuję że skończyły ci się argumenty
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:26
@Marequel: Nie,a po tym,że zwracasz na to uwagę,mogę wywnioskować,że to tobie skończyły się argumenty,a nie mi.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 09:57
@Shibitsu: Mi kiedyś do babci uciekł '-'
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:27
nie odwracaj tego przeciwko mnie. To ty pierwszy się przyczepiłeś bez żadnej dodatkowej argumentacji
Odpisz
18 kwietnia 2017, 11:37
@Marequel: A teraz zamiast chociaż próbować wrócić do tematu,a ty tylko zwracasz uwagę.Zakańczam tę dyskusję tym,że psy są padlinożercami,a tamte psy miały wściekliznę.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:14
jakią wściekliznę? xD
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:37
@Marequel: W komentarzu Ashley12c psy wyszarpały i zjadły zwłoki kota i to one mogły mieć wścekliznę.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:14
wiem jak działa wścieklizna i patrząc na to jak bardzo znasz się na biologii, a zwłaszcza na tempie ewolucji raczej możesz mieć problemy z ogarnięciem że:
-wścieklizna sprawia że zarażone zwierzę zagryza wszystko ale tego nie zjada
-boi się wody i światła
-umiera po 2 tygodniach
Jakoś żaden z obiawów nie pasuje.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:16
@Marequel: a to o tym,że nie zjada to nie słyszałem
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 20:25
Mi przyszedł pocztą
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2017, 08:49
@Kto_Inny: A mój kot lubi grać na fortepianie :3
Znowu obróciło, no ja nie wytrzymie.
Odpisz
18 kwietnia 2017, 07:28
Teraz już wiem gdzie jest moja stara szafa
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:45
Co jest z tym kotem nie tak?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 04:51
@Diabolo1: nic, wszystko jest ok
Odpisz
18 kwietnia 2017, 00:15
fuck logic xD
Odpisz
18 kwietnia 2017, 00:12
Mi drapał tapety i zrzucal doniczki, już nie ma skorwyela C:
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:21
mam psa
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:48
Ja chciałbym takiego sierściucha
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:05
mi kota przejechał szkolny autobus
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:05
dawaj szczegóły
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:08
mój się w pralce uprał
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:08
nic dodać nic ująć
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:14
@benben7: to dlatego nazywasz się benben (bo bęben od pralki)
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:15
aż wyschłem
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:01
@benben7: Jedno pytanie
JAK.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:03
@Ashley12c: >spał sobie tam
>siostra przyszła
>nie zauważyła go
>włączyła pranie bo miała brudne
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:06
@benben7: Żyje nadal...?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:07
@Ashley12c: Nołp
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:07
@Ashley12c: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:12
@benben7: bierz póki ciepłe
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:13
@benben7: jak wyglądało jego ciało po tym?
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 20:13
nie wiem, nie widziałem, mama mi to powiedziała tylko
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:19
@benben7: to musiało być straszne
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:30
@benben7: nowy kot? nie, wyprany w pervolu
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:44
@siemak: HAHAHAHAHAH DOSLOWNIE XDDDD 🐖🐖😘😘😍😇🍏🍒🍐🍓🍐🍞🌰🌽
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:45
@NerFii: teraz nie usuniesz tych emotek
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:50
@siemak: *raka
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:11
Kot mojej ciotki został uduszony przez uchylone okno.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:45
Ja mam nienormalnego psa .-.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:30
A mój jakiś poje**ny. Ma płaski ryj i nie lubi pudeł
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:16
Źle ułożone zdanie. Nie każdy ma kota.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 20:06
Ruhable
Odpisz