Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar maxogames9

15 kwietnia 2017, 00:06

Stara dobra wersja BeamNG

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar maxogames9

15 marca 2018, 21:34

@Misieeek04: haha to prawda ale ja tą gre po prostu kocham mozna robić po prostu wszystko i nigdy sie to nie znudzi

Avatar Misieeek04

15 marca 2018, 22:46

@maxogames9: to prawda, teraz też jest dobrze ale pamiętam jak oglądałem na yt u insanegaza czy innego youtubera jak niszczył porsche gt2 i myślałem że to by mi wystarczyło. a jednak jeszcze się tego porobiło a ja ciągle marzę o tej grze...

Avatar Sebzer

14 kwietnia 2017, 19:28

realistyczna gra

Avatar
Konto usunięte

1 września 2017, 18:35

@Sebzer: no żebyś wiedział. zniszczenia realistyczniejsze napewno niż w GTA albo nfs i różnych rajdowkach

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 06:55

te uderzenie w drzewo było troche nierealistyczne w porównaniu do fizyki BeamNG

Avatar faggas

15 kwietnia 2017, 22:47

oto kierowca

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2017, 13:46

I tylko wyobrarzić sobie co by się stało z kierowcą w realu.... boże xd

Avatar Izkaf

14 kwietnia 2017, 23:50

Nie chciałabym być na miejscu kierowcy

Avatar gelo1238

15 kwietnia 2017, 10:50

@Izkaf: No kierowca nie pozostałby na swoim miejscu przy takim uderzeniu xD

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2017, 20:39

No co?Auto przytuliło drzewo

Avatar zjarany_misiek

14 kwietnia 2017, 20:14

No i znowu wina brzozy :/

Avatar OrtograficznyPies

12 kwietnia 2017, 23:31

Moja ulubiona gra ♡ A nie jakieś CSy

Avatar arkom

12 kwietnia 2017, 21:16

co to za gra ?

Avatar Toldii

12 kwietnia 2017, 21:18

@arkom: BeamNG drive

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 21:15

Faster than light .

Avatar wojtekrozrabiaka

12 kwietnia 2017, 20:29

Gdybym odpalił tę grę na moim komputerze to dawno wyglądałbym tak przez wybuch

Avatar
Michaelpl03

12 kwietnia 2017, 20:39

@wojtekrozrabiaka: Mi się udało
3 FPS'y na najniższych ustawieniach xD

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 20:50

Mi też się udało, przez ułamek sekundy widziałem główne menu! Potem tylko bluescreen.

Avatar juzi46

Edytowano - 12 kwietnia 2017, 20:34

fizyka gta....

Avatar
Michaelpl03

12 kwietnia 2017, 20:39

@juzi46: To akurat BeamNG :v

Avatar juzi46

12 kwietnia 2017, 20:43

wiem ale podobnie

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 20:49

@juzi46: BeamNG w przeciwieństwie do GTA ma choć trochę realistyczną fizykę.

Avatar Oskaras

Edytowano - 14 kwietnia 2017, 23:15

@juzi46: W GTA samochód najwyżej straciłby zderzak i jechałby dalej. W BeamNG jest realnie. Nawet zbyt duża dziura w jezdni i nie pojedziesz bo np. złamiesz wał napędowy.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 20:28

Na płynność

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2017, 20:36

na Krucjate

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Frustrujące

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

Jeszcze jak

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka