Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NixxoN

19 kwietnia 2017, 19:07

P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (50)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (50)
Avatar Grzechoooo

5 sierpnia 2019, 20:32

Avatar ANGUSEK

3 lutego 2022, 13:19

Avatar kozakfull

19 kwietnia 2017, 22:43

Nie Rosyjscy, tylko Radzieccy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

31 marca 2019, 18:54

@Mnich1: Chodzi o to, że w ZSSR było wiele narodowów, choć Rosjanie byli największą grupą etniczną i oni głównie sprawowali władzę to było mniej niż 50% ludzi, M. In. to Stalin i Beria byli Gruzinami, a wielu żołnierzy to ludzie z państ stanowych, Mongolii, Ukrainy, Białorusi itd. Ale z Niemcami było zupełnie inaczej, rządzili tam głównie Niemcy, albo pół Austriacy, a inne narody były ich sojusznikami lub podwładnymi np. Węgry, Jugosławia, Francja

Avatar Mnich1

1 kwietnia 2019, 20:33

Życie nie jest sprawiedliwe, nikt nie będzie wyliczał ile kto miał procentów udziałów. Stalin był gruzinem, a Hitler austriakiem, ale to Niemcy i Rosja są winne.

Avatar mikolajP10

3 sierpnia 2017, 08:27

Czepiam się ale rozstrzelanie to coś innego niż zastrzelenie. |__________| pudło na hejty

Avatar Grzechoooo

29 kwietnia 2018, 19:56

@mikolajP10: ale wchodzili mu pod muszkę tak często, że rozstrzelaniem też można to nazwać.

Avatar DIGIMKE

20 kwietnia 2017, 00:55

Dlaczego ruscy mają Dziadka Mroza zamiast Św. Mikołaja?

Bo mają złe wspomnienia z Finem, który trafiał do wszystkich.

Avatar AdmiralYamato

13 kwietnia 2017, 20:51

5/5 bo Simö Hayna

Avatar
RhobarIII

19 kwietnia 2017, 19:19

@AdmiralYamato: *Hayha

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 21:44

Häyhä*

Avatar
RhobarIII

19 kwietnia 2017, 21:46

no w sumie racja
Ale też:
*Simo

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2017, 21:50

racja

Avatar Hawaiiball

19 kwietnia 2017, 20:34

Ten po lewej to raczej Niemiec.

Avatar Pepcio_Chlebcio

19 kwietnia 2017, 22:43

@Hawaiiball: (Fin to też imie)

Avatar Hawaiiball

20 kwietnia 2017, 11:25

@Hawaiiball: Cóż, wygląda na to, że minusujący mnie debile nie wiedzą jak wygląda niemiecki stahlhelm.

Avatar Polski322

19 września 2018, 20:12

@Hawaiiball: Ale to był Fin taki fajny, zabił dużo osób i w ogóle

Avatar Anielka999

19 kwietnia 2017, 19:05

Wiedziałam, że kiedyś widziałam coś o nim.

Avatar TheMJawesome

19 kwietnia 2017, 19:10

Avatar lorax12

13 kwietnia 2017, 18:04

Cukier?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Davido

13 kwietnia 2017, 20:05

@lorax12: lorax pls
.
.
.
.
.
Chętnie bym popatrzył

Avatar Maly_modelarz15

13 kwietnia 2017, 20:43

@Davido: nie tylko ty...

Avatar benben7

13 kwietnia 2017, 17:55

co on ma z ryjem? \_____/

Avatar Zakapturzony13579

13 kwietnia 2017, 17:57

@benben7: Według wikipedii został postrzelony w szczękę.

Avatar Lumaq

Edytowano - 13 kwietnia 2017, 19:32

@Zakapturzony13579: I jeszcze po tym jak dostał, zdążył zastrzelić tego ruska co go trafił.

Avatar Zakapturzony13579

13 kwietnia 2017, 20:40

@Lumaq: Je**ny ...

Avatar
RhobarIII

19 kwietnia 2017, 19:20

@Zakapturzony13579: Ale rana nie była śmiertelna, dożył XXI wieku.

Avatar Vlodziu

13 kwietnia 2017, 18:10

P O T Ę Ż N Y F I N

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Jakby trochę nie fair

Co za przypadek

Znak czasów

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka