Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2017, 18:22
spiderman! jakbym ja tak skoczyła, to bym się odbiła, ale nie doskoczyła do drugiej ściany XD
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:08
Czyli wall jump jednak działa!
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:05
@Bober: *wall run
Jakie jednak? Przecież to wiadomo... A to nie jest zwykły wallrun, bo wiele razy odbija się od kilku ścian. Takie coś nazywa się chyba tic-tac.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 23:32
@TheHunterMikiPL: Chodziło mi raczej o skakanie po blisko siebie położonych ścian z wielu platformówek - wall jump. Ty się chyba odnosisz do realnego parkour'a czy czegoś w tym rodzaju. Ale w sumie spoko, nauczyłem się nowego słowa - wall run ;)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 23:36
@Bober: To nie słowo. I mówię o prawdziwym. Jak wyskakujesz na ścianę i się od niej odbijasz, tak żeby zwiększyć wysokość "skoku", to to jest wall run. Ale jak właśnie odbijasz się po kolei od lewej do prawej, to to jest chyba tic-tac, ale nie jestem pewien.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 23:47
@TheHunterMikiPL: Fakt, w sumie to 2 słowa :D
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:17
A gdybym ja tak spróbował zrobić to bym spadł na głupi ryj.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 19:41
@Reaperr: On pewnie też wiele razy tak spadł.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:06
@DanateDMC: Na ryj wątpię, ale na co innego na pewno wiele razy.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:37
Potrzymaj mi piwo...
Odpisz
13 kwietnia 2017, 18:49
zastanawiałem się czy to GTA V czy prawdziwe życie
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 16:17
@benben7: Czy w gta v jest zaawansowany parkour? Nie. Więc raczej "assasin's creed" lub mało znana gra z Google Play "Ninja Tobu" tutaj pasuje
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:17
@BOSS111: GTA V na modach
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:22
@benben7: za dużo gta v xD
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 17:24
@BOSS111: Jeszcze pasuje tu gra 'Vector'(Chyba tak się nazywa, nie pamiętam) też z Google Play
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:43
racja Vector też pasuje ale ninja Tobu jest oparte na takich skokach jak na filmiku
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:01
@BOSS111: Mi tu pasuje prince of persia.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:51
racja prins of perśa pasuje też
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:52
I tak znajdzie sie ktoś, kto powie ze to fejk
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:19
wiedziałem że taki sposób skakania z gier działa
Odpisz
16 kwietnia 2017, 16:08
Jeest! Nie ma! What the f...
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:58
Asassyn
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:15
Its a mi Mario!
Odpisz
16 kwietnia 2017, 14:08
Parkyr
Odpisz
13 kwietnia 2017, 19:26
Trochę taki Książe piersi
Odpisz
14 kwietnia 2017, 07:57
@Darox95: piersi XDDD
Odpisz
13 kwietnia 2017, 21:59
Mirrurs edż ys ryel
Odpisz