memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 kwietnia 2017, 20:06
czemu polacy nie robią już kreskówek?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:52
@ALKATRAZ: Alkatraz ujawnij się w końcu po takim czasie albo coś odpisz.
16 kwietnia 2017, 20:53
@Dark123456: W bajki wierzysz?
16 kwietnia 2017, 20:55
@ALKATRAZ: Pewnie hajsy się skończyły
@Jasnowidz: Liczę na cud i na bycie wybrańcem któremu Alkatraz odpowie jako pierwszemu
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 21:21
@ALKATRAZ: Polacy dalej robią kreskówki, studio filmów rysunkowych bielsko biała pracuje teraz nad bajką " Kuba i Śruba"
16 kwietnia 2017, 22:00
@kasjan132pl: albo taki zajonc z tvp abc on też jest polski
17 czerwca 2021, 13:02
@Dark123456: Nie doczekałeś się
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 20:17
Czyli bez karnie będzie można ich zgw*łcić?
16 kwietnia 2017, 20:31
@Reaperr: Fetysze są różne
13 kwietnia 2017, 19:58
Bolek i Lolek... porn... eee to znaczy bajka, bajka z dzieciństwa
16 kwietnia 2017, 20:05
@AssassinGamerqq15: Gdy bajka rośnie wraz z tobą. Czy jakoś tak.
13 kwietnia 2017, 22:46
B
16 kwietnia 2017, 23:16
@Sushinator: C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N Ń O Ó P R S Ś T U W Z Ź Ż
16 kwietnia 2017, 23:17
@purpe_guy: Oh, dziekuje! Wreszcie ktos zrozumial o co mi chodzi!
Edytowano - 13 kwietnia 2017, 20:33
Chyba byo ale nie jestem pewien czy przeszlo wiec mem dobry, pewnie 2 raz wrzucony i tyle.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2017, 20:06
czemu polacy nie robią już kreskówek?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:52
@ALKATRAZ: Alkatraz ujawnij się w końcu po takim czasie albo coś odpisz.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:53
@Dark123456: W bajki wierzysz?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:55
@ALKATRAZ: Pewnie hajsy się skończyły
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:55
@Jasnowidz: Liczę na cud i na bycie wybrańcem któremu Alkatraz odpowie jako pierwszemu
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 21:21
@ALKATRAZ: Polacy dalej robią kreskówki, studio filmów rysunkowych bielsko biała pracuje teraz nad bajką " Kuba i Śruba"
Odpisz
16 kwietnia 2017, 22:00
@kasjan132pl: albo taki zajonc z tvp abc on też jest polski
Odpisz
17 czerwca 2021, 13:02
@Dark123456: Nie doczekałeś się
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 20:17
Czyli bez karnie będzie można ich zgw*łcić?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:31
@Reaperr: Fetysze są różne
Odpisz
13 kwietnia 2017, 19:58
Bolek i Lolek... porn... eee to znaczy bajka, bajka z dzieciństwa
Odpisz
16 kwietnia 2017, 20:05
@AssassinGamerqq15: Gdy bajka rośnie wraz z tobą. Czy jakoś tak.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 22:46
B
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:16
@Sushinator: C
Ć
D
E
Ę
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
Ń
O
Ó
P
R
S
Ś
T
U
W
Z
Ź
Ż
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:17
@purpe_guy: Oh, dziekuje! Wreszcie ktos zrozumial o co mi chodzi!
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2017, 20:33
Chyba byo ale nie jestem pewien czy przeszlo wiec mem dobry, pewnie 2 raz wrzucony i tyle.
Odpisz