Matematyka zawsze ma rację
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Typowy NPC
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2017, 15:53
było kiedyś tylko że na angielskim ocenie oceniania. co ciekawe powinno być 6+ bo przekładając z angielskiego A+ wychodzi właśnie 6+
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:56
@jaccku321: a 'A' to czasem nie 5
bo mi się wydaje że ocena 6 to 'S'
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:05
@maxiu1244: eee chyba nie
chyba że w anglii mają 7 stopni
wygląda to chyba tak:
A = 6
B = 5
C = 4
D = 3
E = 2
F = 1
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:07
@jaccku321: A F to chyba 0 jest xd
Odpisz
19 kwietnia 2021, 22:22
@maxiu1244: natomiast w Polsce najwyższa ocena to 6
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2017, 08:20
ALE...
W ostatnim działaniu Nie wiesz czy problemy są ujemne czy dodatnie więc powinieneś je umieścić "problemy" w wartości bezwzględnej o tak |problemy|.
Wiadomo że problemy mogą być małe bądź duże także możemy interpretować to w ten sposób że z minusem problemy są duże a z plusem są małe.
Duży problem zatem to może być rozbicie samochodu, fakt.
Mały problem to może być natomiast to że musisz ją odebrać z przystanku autobusowego a jeśli tą kobietę kochasz to musisz jeszcze uwzględnić dziedzinę że duże problemy nie istnieją więc wynik musi wyjść problemy<(bądź równe)0.
ostatrczne równanie zatem to:
kobiety=|problemy|
a przy założeniu:
kobiety=-problemy
1-
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:25
@wizajn: Wniosek jest taki że nie sprawiamy więcej problemu niż wy.
*MIC drop*
Odpisz
14 kwietnia 2017, 09:16
@wizajn: No to ch*jnia, bo nie umiesz wyciągać wniosków.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:51
@wizajn: Problemy nie mogą być ujemne.
Odpisz
7 stycznia 2019, 19:17
@kolkav5: ujemny problem to korzyść, bo masz minus na minusie
Odpisz
7 stycznia 2019, 19:39
@AhmedMufasa: Ujemna korzyść to strata a nie problem
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:03
@kolkav5: faktycznie, idealny antonim to nie był.
Rozwiązanie brzmi lepiej?
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:35
@AhmedMufasa: Właściwie to pasuje lepiej, ale rozwiązanie =/= niwelowanie danego problemu
Poza tym rozwiązanie może dotyczyć wielu problemów.
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:09
Zależy na kogo się trafi...
Ja w realu znam tylko 5 OGARNIĘTYCH dziewczyn a reszta to lambadziary
Śmieszne jest też że w internetach nigdy nie spotkałem żadnej takiej dziewczyny
Odpisz
14 kwietnia 2017, 10:12
coku*wa.exe
Odpisz
14 kwietnia 2017, 10:59
Ale chodzi ci o te OGARNIĘTE czy lambadziary, czy jak to tam...?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 11:25
@kitsune_senpai: Nigdy nie spotkałem lambadziary w netach
Odpisz
14 kwietnia 2017, 12:01
Dobrze myślałam ;v
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:04
Bo takie to siedzą na innych stronach :v
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:19
@MistyCloud: Takich jak Facebook?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:03
Na przykład.
Wiele takich jest też na Instagramie c':
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:05
@MistyCloud: i jakże popularny w podstawówce mojej siostry musically czy jaki ch*j
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:53
poza problemami to jeszcze nie ma kasy i czasu więc co by nie wyszło to rozwiązanie byłoby poprawne
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:57
podoba mi się ten meme. so true for many womens.
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:02
A dzisiaj kot chciał mi zgw*łcić twarz.
To było straszne.
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:05
co ty ćpiesz i co masz z avatarem?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:09
@benben7: To taki troll, jego awek jest biały
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:09
wiem, nie jestem daltonistą
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:16
@benben7: Ja nic nie ćpie.
Przytulam się do niego a on wstaje i miał zamiar w ucho.
Odpisz
14 kwietnia 2017, 09:30
No nie powiem, ciekawy kot
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:22
Rypok x kot
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:34
i jaki ch*j ma to do obrazka? nieśmieszne i gimbusiarskie
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:39
@Krzyzak_Ball: k.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:40
typowy gimbus
Odpisz
14 kwietnia 2017, 10:30
byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyło
Odpisz
14 kwietnia 2017, 10:10
yło ale nadal dobre
Odpisz
14 kwietnia 2017, 09:39
Śmiechłam potężnie
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:01
jejowiczki mogą poczuć się urażone
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:05
@benben7: przecież to jes tylko żart
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:07
@Krybex101: wiem, ale nigdy nie wiadomo :)
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2017, 08:08
@benben7: ja jak widzę stereotypy o ludziach co siedzą cały dzień na kompie to się nie urażam (bo należę do takich ludzi i jest wszystko ze mną w porządku)
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:10
@Krybex101: też należę do tych ludzi, a powiesz co to za stereotypy?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:17
@benben7: że grubasy (ja mam niedowagę), że to psuje wzrok (mam najlepszy w rodzinie), itp
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:19
@Krybex101: jak patrzę na niektórych ludzi to aż taki gruby nie jestem a wzrok sprawdzałem wczoraj i lepiej widzę lewym okiem
Odpisz
14 kwietnia 2017, 09:02
@benben7: Jestem dziewczyną i nie czuję się urażona. Nie wiem, jak inne jejowiczki :)
Odpisz
14 kwietnia 2017, 09:17
@benben7: Ja czuję się urażony.
Tym, że ciągle jesteś aktywny.
Odpisz
14 kwietnia 2017, 08:29
Ale skoro do obliczenia kobiety potrzebny jest czas i pieniądze to raczej kobieta=czas+pieniądze
Odpisz