Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nilciaxd

14 kwietnia 2017, 13:43

u mnie pada od 2 tygodni. .

Avatar kubarum19

20 kwietnia 2017, 18:05

@Nilciaxd: powódź?

Avatar Nilciaxd

21 kwietnia 2017, 13:43

@kubarum19: na szczęście nie

Avatar kubarum19

21 kwietnia 2017, 17:03

@Nilciaxd: no ja nie myślę jak byś napisała gdyby była powódź ?

Avatar
Deszcz

20 kwietnia 2017, 18:28

'^'

Avatar Krzyniu

20 kwietnia 2017, 19:26

Często psujesz plany, m8.

Avatar kokosek112

20 kwietnia 2017, 21:13

łejd jeśli sczyny to deszcz to czym jest deszcz ze śniegiem ;-;

Avatar StraikerPL

21 kwietnia 2017, 15:43

@kokosek112: MASTKA

Avatar NightFox

21 kwietnia 2017, 09:50

Oj tam deszcz, ostatnio byłam w deszczową pogodę w zoo i było super. Może dlatego że nie było prawie żadnych ludzi. Brak ludzi jest super.

Avatar Kolorowy_Debil

20 kwietnia 2017, 18:17

ja chce śnieg nienawidze wiosny
albo chociaż ten deszcz, lepszy od naparzającego słońca

Avatar EternalSailorMoon

20 kwietnia 2017, 18:16

*chyba sobie zwale

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2017, 12:34

Cumulus, o ile się nie mylę

Avatar OrtograficznyPies

14 kwietnia 2017, 13:09

A to nie Erectus?

Avatar DeMajkel

14 kwietnia 2017, 12:36

Gdy Chuck Norris spogląda w niebo, chmury pocą się ze strachu. Nazywamy to deszczem.

Avatar Trabancik

20 kwietnia 2017, 18:08

@DeMajkel: Chuck Norris jest na wakacjach w Polsce?

Avatar DeMajkel

20 kwietnia 2017, 19:00

@Trabancik: Był kiedyś nad Bałtykiem.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2017, 11:52

U mnie to tsunami z nieba ;-;

#wiemżenikogotonieobchodzi

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2017, 12:11

U mnie śnieg z deszczem był ._.

Avatar TanecznyPaczek

14 kwietnia 2017, 11:54

u mnie dość fajna pogoda
#conastoku*waobchodzidebiluxd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar benben7
Dodane przez: benben7

Równi i równiejsi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ikony

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka