Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HadesMarian05

15 maja 2025, 08:12

ja do janusza: jestem Polakiem, ja nie piję wódki, bo biorę leki a do kościoła chodzę, ty rasisto j...ny!!!

Avatar HadesMarian05

15 marca 2025, 08:33

ja do janusza: jestem Polakiem, ja nie piję wódki, bo biorę leki a do kościoła chodzę, ty rasistowski k...iarzu!!!

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 17:31

nie rozumiem...

Avatar Frutti56

18 kwietnia 2017, 17:36

to znaczy że masz dobrych rodziców

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2018, 22:40

@Frutti56: teraz kapuje

Avatar Frutti56

8 lutego 2018, 17:09

Trochę ci to zajęło XD

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2018, 20:16

@Frutti56: Trochę oglądania januszowych memów pomogło... 😉

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2020, 09:18

@Frutti56: wlasnie na memie jest dobry rodzic

Avatar PIESEUUU

Edytowano - 22 stycznia 2022, 02:21

super rodzic chlejący wóde i dyskriminujacy ludzi którzy nie chodza do kościoła

Avatar Patiyoona

18 kwietnia 2017, 20:53

W biedronce zakupów nie robisz...
Passatem nie jeździsz...

Avatar Piket

18 kwietnia 2017, 21:53

@Patiyoona: I nawet sandałów ze skarpetami nie nakładasz...

Avatar kaliope

18 kwietnia 2017, 22:25

@Patiyoona: Schabowego nie jesz...

Avatar Piket

18 kwietnia 2017, 22:46

@kaliope: I jak ty tak możesz bez parawanów na plaży leżeć?...

Avatar Patiyoona

18 kwietnia 2017, 22:51

@Piket: Nawet pierogów nie lubisz...

Avatar Piket

Edytowano - 18 kwietnia 2017, 23:14

@Patiyoona: Ale nie lubić pierogów?... T-to...

Avatar kaliope

18 kwietnia 2017, 23:23

@Patiyoona: I jeszcze Kiepskich nie oglądasz ani Familiady! I Żyle nie kibicujesz! Wstydź się!

Avatar Broski

18 kwietnia 2017, 22:13

Wódki nie pijesz, do kościoła nie chodzisz... normalnie o mnie.

Avatar benben7

14 kwietnia 2017, 13:48

byo chyba

Avatar konrado223

14 kwietnia 2017, 13:36

nawet kiedy siedzę na kiblu nie mogę wymyślić błyskotliwego komentarza

Avatar
iqhawe

14 kwietnia 2017, 13:39

@konrado223: powodzenia przy sraniu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Angielskie śmieszki

Hobby dla faceta

Nie znoszę kleszczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka