Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 maja 2018, 18:02

O moim mówili jak był u nas papież ;-;

Avatar MrShaDowShaDe

2 kwietnia 2018, 17:03

u mnie powiedzieli...jako o jednym z największych zanieczyszczeń powietrza...

Avatar revan21

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 08:58

U mnie była awaria w elektrowni (nie mieszkam w czarnobylu)

Avatar maxmaxi123

17 kwietnia 2017, 11:19

@revan21: Już nie.

Avatar revan21

17 kwietnia 2017, 14:45

@maxmaxi123: wcześniej też nie

Avatar fufon

15 kwietnia 2017, 02:24

O mojej mówią, że są w niej korki na Warszawę. Kiedyś powiedzieli, że zaginęła krowa i pokazali rysopis xD

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 08:33

@fufon: U mnie też że są korki na Warszawe...

Marki się kłaniają

Avatar fufon

17 kwietnia 2017, 14:36

Mińsk Mazowiecki here

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 11:00

O moim mieście raz mówiono jak przez niekompetencję lekarzy zmarło małe dziecko. Nawet cały odcinek Uwagi o tym był.

Avatar WitchDoctor

17 kwietnia 2017, 11:33

Wloclawek?

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 13:35

Avatar pavlopavo

17 kwietnia 2017, 13:04

Pozdrawiam z Mławy gdzie jakiś nieletni zjeb próbował odrąbać policjantce głowę, a komornik trudnił się zajebywaniem traktorów.

Avatar Niejadek

17 kwietnia 2017, 08:07

O moim mieście wspomnieli, jak jakiś policjant przez telefon wytłumaczył jak reanimować niemowlaka.

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 08:30

@Niejadek: Tyle było o tym pie**olenia...

Avatar Niejadek

17 kwietnia 2017, 12:51

Mhm...

Avatar alicjaaf

17 kwietnia 2017, 11:29

U mnie w mieście był imperator Duda.

Avatar DrShadownPl

17 kwietnia 2017, 11:34

@alicjaaf: U mnie też 😃

Avatar CiaXal

17 kwietnia 2017, 12:33

@alicjaaf: u mnie tez

Avatar Lordu

14 kwietnia 2017, 22:02

Moja miejscowość była w TV dzięki wannie mojego wujka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Lordu

17 kwietnia 2017, 11:50

@Pitop: Przeciął wannę na 2 części i teraz są butami.

Avatar Pitop

17 kwietnia 2017, 11:55

@Lordu: Pomysłowe.

Avatar CiaXal

17 kwietnia 2017, 11:34

Kojarzy ktoś Milicz i ,,zamieszki pod komendą" ?

Avatar maxmaxi123

17 kwietnia 2017, 11:21

O mojej była afera, że jezioro ktoś wykupił, a mieszkańcy się na to nie zgodzili. Wspomnieli o tym w wiadomościach.

Avatar Edward713

15 kwietnia 2017, 07:17

W Krzyniu *
bez TV

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar JTKX2

17 kwietnia 2017, 11:16

to Bóg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 11:21

@JTKX2: Co nie zmienia faktu że to murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar PolskiRusek

17 kwietnia 2017, 11:12

U mnie z helikopterem lyl

Avatar PanMixer

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 11:03

Pozdrawiam z centrum handlowego w Mielcu

Avatar Pikapool

17 kwietnia 2017, 10:36

Powiedzieli o mojej miejscowości:
Jak Pendolino po raz 1 przyjechało
Jak była trąba powietrzna i pół miasta rozje**ło
Katastrofa w Swiebodzicach tam zginął chłopak właśnie od nas, grał razem ze mną w klubie piłkarskim.
Welcome in Międzylesie :v

Avatar Pikapool

17 kwietnia 2017, 10:38

@Pikapool: Wait, w 41 był Hitler u nas na stacji bo Hitlerjugend założył 500 m od mojego domu ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tacy sami, a ściana między nami

Nieuczciwa ocena

Fergus

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka