Przynajmniej o nas gadają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2018, 18:02
O moim mówili jak był u nas papież ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2018, 17:03
u mnie powiedzieli...jako o jednym z największych zanieczyszczeń powietrza...
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 08:58
U mnie była awaria w elektrowni (nie mieszkam w czarnobylu)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:19
@revan21: Już nie.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 14:45
@maxmaxi123: wcześniej też nie
Odpisz
15 kwietnia 2017, 02:24
O mojej mówią, że są w niej korki na Warszawę. Kiedyś powiedzieli, że zaginęła krowa i pokazali rysopis xD
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:33
@fufon: U mnie też że są korki na Warszawe...
Marki się kłaniają
Odpisz
17 kwietnia 2017, 14:36
Mińsk Mazowiecki here
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:00
O moim mieście raz mówiono jak przez niekompetencję lekarzy zmarło małe dziecko. Nawet cały odcinek Uwagi o tym był.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:33
Wloclawek?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:35
@WitchDoctor: Nie
Odpisz
17 kwietnia 2017, 13:04
Pozdrawiam z Mławy gdzie jakiś nieletni zjeb próbował odrąbać policjantce głowę, a komornik trudnił się zajebywaniem traktorów.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:07
O moim mieście wspomnieli, jak jakiś policjant przez telefon wytłumaczył jak reanimować niemowlaka.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:30
@Niejadek: Tyle było o tym pie**olenia...
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:51
Mhm...
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:29
U mnie w mieście był imperator Duda.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:34
@alicjaaf: U mnie też 😃
Odpisz
17 kwietnia 2017, 12:33
@alicjaaf: u mnie tez
Odpisz
14 kwietnia 2017, 22:02
Moja miejscowość była w TV dzięki wannie mojego wujka.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:29
@Lordu: waid wut?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:41
@kokosek112: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:58
@Lordu: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:19
@Lordu: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:20
@Lordu: ,
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:25
@Lordu: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:38
@Lordu: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:57
@Lordu: .
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:00
będę ORYGINAJLNY XDDDDDD ,
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 10:22
Naprawdę tak było. Gdybym napisał dokładniej to byście wiedzieli gdzie mieszkam. Sami ułóżcie do tego opowieść :)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:38
@Lordu: no to ja mieszkam w Radzyminie a tera opowiadaj
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 10:48
@kokosek112: Muj wujek zrobił sobie buty ze starej wanny i pokazali to w wiadomościach.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:56
@Lordu: *mój
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:00
Twój też? To nieźle xD
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:40
@Lordu: Ale jak buty ze starej wanny? Wyciął z tej "blachy" buty?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:50
@Pitop: Przeciął wannę na 2 części i teraz są butami.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:55
@Lordu: Pomysłowe.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:34
Kojarzy ktoś Milicz i ,,zamieszki pod komendą" ?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:21
O mojej była afera, że jezioro ktoś wykupił, a mieszkańcy się na to nie zgodzili. Wspomnieli o tym w wiadomościach.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 07:17
W Krzyniu *
bez TV
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:32
@Edward713: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
17 kwietnia 2017, 09:36
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:39
@JTKX2: Murzyn na avku ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:16
to Bóg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:21
@JTKX2: Co nie zmienia faktu że to murzyn ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
17 kwietnia 2017, 11:12
U mnie z helikopterem lyl
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 11:03
Pozdrawiam z centrum handlowego w Mielcu
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:36
Powiedzieli o mojej miejscowości:
Jak Pendolino po raz 1 przyjechało
Jak była trąba powietrzna i pół miasta rozje**ło
Katastrofa w Swiebodzicach tam zginął chłopak właśnie od nas, grał razem ze mną w klubie piłkarskim.
Welcome in Międzylesie :v
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:38
@Pikapool: Wait, w 41 był Hitler u nas na stacji bo Hitlerjugend założył 500 m od mojego domu ;_;
Odpisz