A 2030 jest równie odległy co 2004
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 08:21
Dobry był 2017 i 2011
Odpisz
10 czerwca 2020, 16:25
@Nokia_701: 2016, 2012, 2018 najlepsze
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:30
no i też 2019
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:54
@Nokia_701: nie no 2019 najgorszy, nawet 2020 juz lepszy niz 2019
Odpisz
12 czerwca 2020, 11:34
dla mnie 2019 nwm jakoś się tak ułożyło
Odpisz
26 lipca 2021, 08:12
@Nokia_701: /give @AlPoziomka Avatar_użytkownika_Nokia_701
Odpisz
28 lipca 2021, 16:08
@AlPoziomka: postać to firana akane btw
Odpisz
28 lipca 2021, 16:31
@Nokia_701: Imie idealne do powieszenia ja oknie
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2020, 13:59
coooo
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:18
2008 najgorszy rok z życia ponieważ narodził się mój młodszy brat skąpiec i konfident ;_;
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:19
@Nyanfetamina: to jest memento (..)
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2017, 00:20
@ojciecpolecial: Sio, bo Ci tak rozjebe jaskinie że głosy demonów będą Ci to w głowie cytować
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:28
@Nyanfetamina: Też tak kiedyś miałem, kiedyś zaczniecie się kumplować. Ja miałem rudego, wrażliwego na każdy dotyk (bez skojarzeń) konfidenta. Teraz jesteśmy nie rozłączni.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:35
@SzyMONECKI009: Chciałbym
Odpisz
15 kwietnia 2017, 02:46
@Nyanfetamina: Mi też urodził się brat w 2008. Przypadek? Raczej tak.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:40
@Nyanfetamina: Jedynak pozdrawia.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:41
Już nie długo
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2017, 12:42
@Nyanfetamina: U wot, M8?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:43
Po prostu czekaj
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:44
@Nyanfetamina:
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:53
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:55
@Nyanfetamina:
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:57
Odpisz
15 kwietnia 2017, 12:58
@Nyanfetamina:
Odpisz
15 kwietnia 2017, 13:06
Odpisz
15 kwietnia 2017, 13:08
@Nyanfetamina:
Odpisz
16 kwietnia 2017, 08:25
@Nyanfetamina: U mnie się właśnie w 2008 urodziła siostra. Przypadek? Nie sądzę.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 09:11
Oh no.
I'm a loser.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 09:42
@makajet: oh yes
I'm not a loser
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:24
@Nyanfetamina: Mój młodszy brat też się wtedy urodził
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:56
Kek
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:57
@Nyanfetamina: A tak btw jak się nazywa ta postać?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:59
To chyba Re zero,tak?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:16
Weź wyjdź ;-;
Megumin z Konosuby
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:22
@Nyanfetamina: A myślałem że z tego *Idzie*
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:22
@Nyanfetamina: masz konto na Facebooku "Tzw Egzo"??
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:24
@makajet: ...
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:25
@makajet: *ucieka*
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:26
@Nyanfetamina: XDD
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:27
@makajet: A nie, to nie ja
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:29
@makajet: Jak mnie znalazłeś
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:33
@makajet: Gadaj
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:51
@Nyanfetamina: Dzia
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:54
@Nyanfetamina:
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:56
XD
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:40
@makajet: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 lutego 2018, 11:37
@Nyanfetamina: [*]
Odpisz
14 lutego 2018, 14:12
@Zwykly_uzytkownik_jeja: Co?
Odpisz
17 marca 2020, 20:07
@Nyanfetamina: na twoim miejscu to moim jest 2013
Odpisz
30 maja 2020, 06:49
@Nyanfetamina: taaaaa... Najgorszy rok
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2020, 09:29
@kuba12369: 2013 bo się urodził plankton mój brat
Odpisz
17 marca 2020, 13:00
no już
Odpisz
11 kwietnia 2019, 12:19
No za rok...
Odpisz
15 stycznia 2020, 07:46
@BloodyEyes: no właśnie nie
Odpisz
3 grudnia 2018, 12:48
To się wydaje takie nierealne...
Odpisz
16 kwietnia 2017, 09:37
To ja już idę sobie grób kopać bo nie wiadomo kiedy umrę ze starości.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 08:40
Czas zapi***ala do przodu i nic z tym nie zrobisz, pogódź się z tym
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:17
2030 jest bliżej niż 2000
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:23
@Buras: matematyka u ciebie leży... 2030 jest dalej od 2017
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:24
@MR_Lizard: no chyba nie
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:24
@MR_Lizard: No własnie NIE
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:24
@MR_Lizard: 2030-2017=za 13 lat
2017-2000=17 lat temu
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:25
@MR_Lizard: ale inteligent
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:26
@MR_Lizard: Zabłysnąłeś
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:26
@Buras: Ku*wa, zdenerwowany robię pomylki
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:26
@MR_Lizard: teraz czekamy na jakże błysotliwe wytłumaczenie
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:27
@MR_Lizard: Czym się zdenerwowałeś? Tym że kiblujesz matmę?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:27
@TerratorEK: heh
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:28
@Buras: Uwierz mi, z matmy mam duzo piątek jak i 4 (co nie znaczy ze mam tez 2 czy 1) I nie kibluje, po prostu święta i rodzina moze się na mnie wydrzec za nic
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:29
@MR_Lizard: Po to masz Jeja lol
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:33
@Buras: Jeja obecnie mnie smuci swoim poziomem humoru jak i użytkowników... Przykładowo wy, może użyje rakowego 'nie znasz nie oceniaj' ale tutaj to prawda, nie znacie moich ocen, raczej wiecie ze człowiek nie jest idealny i Moze miec pomylki, ale Ironicznie rzucacie "ale inteligent" "no to zabłysłeś" przyznalem sie do winy i to bylo przez nerwy
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:42
@MR_Lizard: Gdybyś pisał mniej ofensywnie też byśmy Cię tak mocno nie wyśmiali.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:42
@MR_Lizard: No ale osoba poprawiająca kogoś powinna sprawdzić czy ona sama nie popełnia gafy.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:09
@TerratorEK: Wiele osób ma w dupie to ze ktos 'fejmowy' poprawia na źle...
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:11
@PaRapps: Ofensywnosc w tym wypadku była z mojej strony potrzebna, musiałem wyladowac emocje...
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:12
@MR_Lizard: nie szukaj wytłumaczenia na siłe
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:15
@TerratorEK: Gdybym szukal wytlumaczenia na siłę raczej bym wyzywal was od idiotow i degeneratów, szukam sensownych argumentów by się bronić...
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:16
@MR_Lizard: Czyli ty możesz sobie bezkarnie atakować, bo jesteś emocjonalnie przepełniony(XDD), ale jak już my zrobimy to samo to "łee ale gupia strona, poziom użytkowników dno i 4 metry mułu" Brawo i Gratulacje :)
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:16
@PaRapps: Nigdzie nie obrazalem was, stwierdzilem tylko ze matematyka u burasa leży do czego sie przyznalem.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 01:18
@PaRapps: I nawet teraz wysmiewales sie z mojego zlego dnia w którym dużo bylo krzyku jak i nerwów u wszystkich
Odpisz
15 kwietnia 2017, 08:38
@MR_Lizard: Było iść spać, ja pie**ole. Nie zawracałbyś im głowy swoim "złym dniem", kolego. Żegnam ozięble.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 10:02
Nie mogłem zasnąć, wiesz, od kilku lat mam pie**olona bezsennosc i dopiero o 3:30 zasnąłem, a dodaj do tego stres po calym pie**olonym dniu i dodaj ten który ma jeszcze dzis mi przyje**c w twarz
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:22
@MR_Lizard: Polecam tabletki na bezsenność.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:40
Albo chloroform, kappa
Odpisz
15 kwietnia 2017, 15:33
@MR_Lizard: Dlaczego kappa? Ja zawsze używam chlorofloru, do uśpienia mojej ba... Czej ku*wa, tylko ja?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 21:45
tsk tylko ty
Odpisz
15 kwietnia 2017, 10:05
no wow
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:18
2000 jest dalej od 2030 ;-; to jest straszne
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:22
@PaRapps:
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:23
@RussiaBall: Widziałem
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:27
@RussiaBall: jest też dalej od 2033
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:28
@kcelej21: Metro <3
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:42
@PaRapps: <3
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:21
2007 <3333333 i jeszcze trochę
Odpisz
15 kwietnia 2017, 00:18
2010 zawsze będzie bliżej mojego serduszka <333
Odpisz