Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2017, 22:56
Udręka XIII. xD
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:05
Takie poziomu trudności w diabolo nawet niema
Odpisz
18 kwietnia 2017, 01:32
@maxiu1244: Jest :v
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:04
@CeeKay: Mi się wydawało że było do X, może coś się zmieniło;p
I czy jest to maks. poziom trudności?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:37
@maxiu1244: Na PC w Diablo 3 max jest właśnie XIII :v z tego co się orientuje to na konsolach jest mniej, ale mogę się mylić
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:42
Przeprasxam że kradne od Dema, ale to było zbyt dobre.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:40
A tera dawaj łydy ziom!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 23:05
Łydy same rosną xd
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:27
Arcydzieło
Odpisz
17 kwietnia 2017, 22:02
Wooo, Dem na jeja
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:17
To łod dema wzięte.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:38
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:09
Dobra spock, Zanim ci przetrzepie ryj, powiedz, co ty sobie myślałeś, kupując ku*wa żyrandol do ćwiczeń? Zajebiste xD
Odpisz
15 kwietnia 2017, 14:46
Jak się to nazywa na youtube?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 14:48
Star trek przerobiony.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 14:46
Dem3000 to twórca.
Odpisz