Trochę mi to ciasto nie wyszło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2025, 22:32
Nie no, ładnie wyszło, nwm o co chodzi
Odpisz
20 kwietnia 2021, 10:40
Mi się tam podoba.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 08:09
Wyszło wręcz idealnie
Odpisz
17 lutego 2019, 20:32
卐
Odpisz
18 marca 2018, 20:33
dobre, bo polskie
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:47
Jak nie wyszło?To piękne i silne ciasto!
Odpisz
16 kwietnia 2017, 19:29
nie udało ci się bo zrobiłeś swastykę w drugą stronę
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:57
@Princess_Unattainable: *kaszlu, kaszlu*
Odwróć kawałek ciasta na 2 stronę
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 22:11
Proszę, na kaszel
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:19
@Princess_Unattainable: No nareszcie jakiś miły człowiek który coś zaradzi na mój kaszel :D
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:23
@Princess_Unattainable: 卐 卐 卐 卐 卐 卐 卐
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:26
@Crln_7: 卐
Odpisz
17 kwietnia 2017, 10:22
卐
Odpisz
17 kwietnia 2017, 08:24
Odpisz
15 kwietnia 2017, 15:22
Prosto z pieca! (gazowego)
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:40
@SzyMONECKI009: Jest coś takiego jak piec gazowy?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 18:10
Jest
Odpisz
17 kwietnia 2017, 00:45
to się wtedy nazywa piekarnik
Odpisz
17 kwietnia 2017, 00:34
Jadłbym
Odpisz
16 kwietnia 2017, 23:06
Sytuacja z dzisiaj po mszy (wielkanoc): z daleka widzi się 2 dorosłych gości i jeden do drugiego hajluje a ten z uśmiechem odpowiada tym samym. Niby nic, a jednak cieszy
Odpisz
16 kwietnia 2017, 22:11
WYSZŁO IDEALNIE
Odpisz
16 kwietnia 2017, 21:42
Odpisz
16 kwietnia 2017, 19:04
NEIN!
Odpisz