Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hub3rt

2 maja 2017, 15:01

niedługo nie będzie ropy naftowej

Avatar kubakk12

Edytowano - 15 kwietnia 2017, 22:56

o, discord

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar kubakk12

25 kwietnia 2017, 15:30

@TheHunterMikiPL: bo to ktoś na discordzie napisał XDDDDD

Avatar TheHunterMikiPL

25 kwietnia 2017, 15:41

@kubakk12: Och.

Avatar Baturaj

24 kwietnia 2017, 15:32

Większość wegan jest weganami dlatego, że wierzą, że ludzie nie powinni wtrącać się w ogóle do życia innych żyjących istot, a poza tym dlatego, że w większości zwierzęta które jemy, są przed śmiercią bardzo męczone.
Wegetarianie natomiast w głównej mierze nie chcą jeść mięsa, tylko z tego drugiego powodu. Dlatego właśnie bardziej rozumiem wegetarian (nie jestem żadnym z nich), bo ten pierwszy powód wegan jest dla mnie kompletnie nielogiczny.

Avatar Baturaj

24 kwietnia 2017, 15:33

@Baturaj: A zwierzęta w ropie umarły naturalnie, nie przez człowieka, więc obrazek jest nielogiczny \__/

Avatar Crln_7

24 kwietnia 2017, 10:31

Szach mat

Avatar NightFox

24 kwietnia 2017, 00:57

W zależności od wielkości czcionki, słyszę w głowie różną głośność tekstu, mój mózg czyta ten tekst wplatając podgłośnione słowa, to irytujące.

Avatar baarts

24 kwietnia 2017, 09:24

@NightFox: Mi pomogło wyje**nie mózgu.

Avatar NightShadePL

15 kwietnia 2017, 22:59

Ropa nie jest tylko z Dinozaurów ale także z roślin.

Avatar KingsMax

15 kwietnia 2017, 23:01

@NightShadePL: Ale nie jest tylko z roślin, a również ze zwierząt...

Avatar CzornyProrok

24 kwietnia 2017, 07:26

@NightShadePL: To co, rośliny mogą swobodnie umierać, ale zwierzęta już nie? Hipokryzja

Avatar daxxpl

16 kwietnia 2017, 07:47

Jestem veganem na 5lv.
Nie jem niczego co rzuca cień

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2017, 07:14

@daxxpl: A szkło skądasz?

Avatar Frutti56

23 kwietnia 2017, 23:15

a to hipokryzja!

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 22:01

Nie, nie mogą.

Avatar SEALAND67

23 kwietnia 2017, 21:25

po CO są te DZIWNE wstawki z WIĘKSZEJ czcionki?

Avatar JanuszWaleczny

23 kwietnia 2017, 21:46

@SEALAND67: Żeby debile też zrozumieli o co chodzi np. ROPA, ZWIERZĘTA, ŚMIERĆ.

Avatar Princess_Unattainable

23 kwietnia 2017, 21:05

ale pszeciesz kaszty feganin mieszga f ego domgu s rośilin i hoći pierzo

Avatar maxiu1244

15 kwietnia 2017, 23:15

Wiecie że istnieje bio paliwo oraz pojazdy napędzane na olej?

Avatar bylejakbylegdzie

16 kwietnia 2017, 00:29

@maxiu1244: ho to zostaje jeszcze kwestia tworzyw sztucznych które są z ropy

Avatar Nyanfetamina

15 kwietnia 2017, 22:57

"zwierzenta"

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2017, 22:56

:thinking:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka