Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2017, 15:01
niedługo nie będzie ropy naftowej
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2017, 22:56
o, discord
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:00
@kubakk12: Tacy idioci powinni korzystać ze skypa
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:03
nie, bo discord ma serwery z botami, własnymi emotikonami, działa przez przeglądarkę, nie zżera ramu, ma nakładkę w grze
sam mam 40-osobowy serwer
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:04
prędzej teamspeak by był dobrym rozwiązaniem niż skype
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2017, 23:10
@bylejakbylegdzie: "bo był dobrym rozwiązaniem niż skype" ~ bylejakbylegdzie 2017
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:15
@bylejakbylegdzie: Wszystko jest lepsze od Skype, Discord, TS, Curse
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:26
@kubakk12: Naprawdę nie rozumiecie? Przykro mi
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:40
@kubakk12: Podaj namiary, też mam discirda.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:45
@SzyMONECKI009: Chyba był jakiś jejowy serwer
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2017, 23:46
Ale potrzebuję dokładnych namiarów.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:48
@SzyMONECKI009: On chyba nie żyje z tego co wiem
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:50
Nom smutek
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:51
@SzyMONECKI009: Może jakaś reaktywacja? XD
Odpisz
16 kwietnia 2017, 00:03
@kubakk12: Ja na tym mam postawiony klan
Odpisz
16 kwietnia 2017, 10:54
@SzyMONECKI009: to serwer mojej grupy, JKCrew.
i to bardziej "kółko wzajemnej adoracji kubakka", aniżeli "jejowy discord".
ale łap kod: 9ShD7MZ
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:13
@kubakk12: Dzięki, może kiedyś dojdę.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 21:11
@Zlodziej_Ziemniakow: #teamwbudowanyczatgłosowy
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:56
@kubakk12: jaki discord o czym mówisz xD
Odpisz
24 kwietnia 2017, 09:00
@makajet: nie wiem zią, wkręcam ich XD
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:19
@makajet: w poczekalni był screen z discorda gdzie ktoś zadawał takie pytanie
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:21
@kubakk12: Ale co z tym discordem?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:25
@TheHunterMikiPL: no co ma być
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:27
@kubakk12: No piszesz kom "o, discord". Co on ma znaczyć?? DO czego się odnosi?? Co ma wspólnego z obrazkiem??
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:07
@TheHunterMikiPL: no bo mało osób używa discorda, to zaskoczony byłem
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:08
@TheHunterMikiPL: aaaaa, wcześniej obrazek to był screen z discorda
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:08
@makajet: wcześniej tu był screen z discorda
Odpisz
25 kwietnia 2017, 15:18
@kubakk12: Jak screen komunikatora miałby pasować do tego obrazka? xD
Odpisz
25 kwietnia 2017, 15:30
@TheHunterMikiPL: bo to ktoś na discordzie napisał XDDDDD
Odpisz
25 kwietnia 2017, 15:41
@kubakk12: Och.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:32
Większość wegan jest weganami dlatego, że wierzą, że ludzie nie powinni wtrącać się w ogóle do życia innych żyjących istot, a poza tym dlatego, że w większości zwierzęta które jemy, są przed śmiercią bardzo męczone.
Wegetarianie natomiast w głównej mierze nie chcą jeść mięsa, tylko z tego drugiego powodu. Dlatego właśnie bardziej rozumiem wegetarian (nie jestem żadnym z nich), bo ten pierwszy powód wegan jest dla mnie kompletnie nielogiczny.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:33
@Baturaj: A zwierzęta w ropie umarły naturalnie, nie przez człowieka, więc obrazek jest nielogiczny \__/
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:31
Szach mat
Odpisz
24 kwietnia 2017, 00:57
W zależności od wielkości czcionki, słyszę w głowie różną głośność tekstu, mój mózg czyta ten tekst wplatając podgłośnione słowa, to irytujące.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 09:24
@NightFox: Mi pomogło wyje**nie mózgu.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:59
Ropa nie jest tylko z Dinozaurów ale także z roślin.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:01
@NightShadePL: Ale nie jest tylko z roślin, a również ze zwierząt...
Odpisz
24 kwietnia 2017, 07:26
@NightShadePL: To co, rośliny mogą swobodnie umierać, ale zwierzęta już nie? Hipokryzja
Odpisz
16 kwietnia 2017, 07:47
Jestem veganem na 5lv.
Nie jem niczego co rzuca cień
Odpisz
24 kwietnia 2017, 07:14
@daxxpl: A szkło skądasz?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:15
a to hipokryzja!
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:01
Nie, nie mogą.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 21:25
po CO są te DZIWNE wstawki z WIĘKSZEJ czcionki?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 21:46
@SEALAND67: Żeby debile też zrozumieli o co chodzi np. ROPA, ZWIERZĘTA, ŚMIERĆ.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 21:05
ale pszeciesz kaszty feganin mieszga f ego domgu s rośilin i hoći pierzo
Odpisz
15 kwietnia 2017, 23:15
Wiecie że istnieje bio paliwo oraz pojazdy napędzane na olej?
Odpisz
16 kwietnia 2017, 00:29
@maxiu1244: ho to zostaje jeszcze kwestia tworzyw sztucznych które są z ropy
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:57
"zwierzenta"
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:56
:thinking:
Odpisz