Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2017, 06:38
Sprzedam słoik! Tylko dwa jeja coins!
Odpisz
26 kwietnia 2017, 22:32
Słoik dla kisnących: |__| a tu pokrywka: __
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:11
za kota w wersji talerz masz 5
Odpisz
20 kwietnia 2017, 14:20
"Fim"
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 22:04
Kisne XD
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:00
@MasloJestPyszne: masz słoik \_/_
Odpisz
20 kwietnia 2017, 11:47
@Ruski_Pies: to bardziej szklanka ale thx
Odpisz
20 kwietnia 2017, 12:15
@MasloJestPyszne: nmzc
Odpisz
19 kwietnia 2017, 01:16
A więc tak wyglądają dni w których koty szczekają dupami, a sołtys zwija na noc asfalt
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:41
Fermentuje XDDD
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:27
B
Y
Ł
O
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:23
Kiedy Jerry dodał coś do mleka
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:19
Litrówka!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 16:28
oddycham beztlenowo
Odpisz
17 kwietnia 2017, 20:16
przez ciebie bardziej fermentuje ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:30
Kisne jak poje**ny.
Dajcie słoik.
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:33
[*] masz znicza, słoika nie znalazłem
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:01
@Davido: wystarczy wyjąć świecę i masz kolorowy słoik.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:02
@vince_: Szkoda świecy
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:03
@Davido: będzie dodatkowa świeca jak jakaś awaria prądu czy coś będzie.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:04
@vince_: Ewentualnie można zdewastować czyjś anus na ciepło
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:23
[_]
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 16:04
[_] _ słoik dla każdego kto kiśnie
Odpisz
16 kwietnia 2017, 12:37
Fermentuje, daj ktoś słoika xDD
Odpisz
17 kwietnia 2017, 16:02
@kitsune_senpai: [_] _
Odpisz
17 kwietnia 2017, 16:41
@KOLOROWATAPETA: Danke
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:34
W Czarnobylu nie doszło do wybuchu nuklearnego.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:44
@GalenMarek: Nie, wcale
Odpisz
17 kwietnia 2017, 19:49
@Awp_Asiimov: Ehhh... Ignoranci. Tam doszło do wybuchu reaktora, a nie wybuchu nuklearnego - ten występuje tylko przy wybuch bomby atomowej.
Odpisz