Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 maja 2017, 06:38

Sprzedam słoik! Tylko dwa jeja coins!

Avatar pianino

26 kwietnia 2017, 22:32

Słoik dla kisnących: |__| a tu pokrywka: __

Avatar PolicjantzPolicji

22 kwietnia 2017, 21:11

za kota w wersji talerz masz 5

Avatar Domijeja

20 kwietnia 2017, 14:20

"Fim"

Avatar MasloJestPyszne

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 22:04

Kisne XD

Avatar Ruski_Pies

19 kwietnia 2017, 15:00

@MasloJestPyszne: masz słoik \_/_

Avatar MasloJestPyszne

20 kwietnia 2017, 11:47

@Ruski_Pies: to bardziej szklanka ale thx

Avatar Ruski_Pies

20 kwietnia 2017, 12:15

Avatar Konree

19 kwietnia 2017, 01:16

A więc tak wyglądają dni w których koty szczekają dupami, a sołtys zwija na noc asfalt

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 14:41

Fermentuje XDDD

Avatar wymyslaw

17 kwietnia 2017, 21:27

B

Y

Ł

O

Avatar Flygon

17 kwietnia 2017, 20:23

Kiedy Jerry dodał coś do mleka

Avatar KalkoPl

17 kwietnia 2017, 20:19

Litrówka!

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 16:28

oddycham beztlenowo

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 20:16

przez ciebie bardziej fermentuje ;-;

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 12:30

Kisne jak poje**ny.
Dajcie słoik.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Davido

17 kwietnia 2017, 17:04

@vince_: Ewentualnie można zdewastować czyjś anus na ciepło

Avatar Pieselek12

17 kwietnia 2017, 17:23

[_]

Avatar Cytuuseq

Edytowano - 17 kwietnia 2017, 16:04

[_] _ słoik dla każdego kto kiśnie

Avatar kitsune_senpai

16 kwietnia 2017, 12:37

Fermentuje, daj ktoś słoika xDD

Avatar KOLOROWATAPETA

17 kwietnia 2017, 16:02

Avatar kitsune_senpai

17 kwietnia 2017, 16:41

Avatar GalenMarek

16 kwietnia 2017, 15:34

W Czarnobylu nie doszło do wybuchu nuklearnego.

Avatar Awp_Asiimov

17 kwietnia 2017, 19:44

@GalenMarek: Nie, wcale

Avatar GalenMarek

17 kwietnia 2017, 19:49

@Awp_Asiimov: Ehhh... Ignoranci. Tam doszło do wybuchu reaktora, a nie wybuchu nuklearnego - ten występuje tylko przy wybuch bomby atomowej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka