Reakcja rosyjskiego kierowcy na meteoryt w Czelabińsku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2015, 16:53
W Rosji to normalne
Odpisz
22 lutego 2013, 17:29
jeżeli nikt nie kuma: on miał ten meteoryt w nosie a jak każdy powinien wiedzieć że to światło, człowieka: OŚLEPIA! więc dlatego tak zrobił :)
Odpisz
22 lutego 2013, 22:46
@saskacz: Nie tłumacz ludziom rzeczy oczywistych - daleko w ten sposób nie zajedziesz.
Odpisz
22 lutego 2013, 22:48
@chupacabra001: tylko mówie :)
Odpisz
22 lutego 2013, 22:51
@saskacz: I widzisz, ile minusów wyłapałeś. :-)
Długa droga przed Tobą.
Odpisz
22 lutego 2013, 22:58
@chupacabra001: Pewnie sam jedną dałeś ;P
Odpisz
22 lutego 2013, 23:02
@tadziu1705: Nie.
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:00
@saskacz: Miał meteoryt w NOSIE powiadasz? hmm CIEKAWE
Odpisz
22 lutego 2013, 18:01
Typowy rusek - na wszystko ma wywieszone :D
Odpisz
22 lutego 2013, 16:37
To Rosja, u nich nawet do meteorytów się przyzwyczaili
Odpisz
22 lutego 2013, 16:15
Mocarne...
5/5
Odpisz
22 lutego 2013, 16:06
Najlepsza reakcja początku 2013 roku. :D
Odpisz
22 lutego 2013, 14:31
Tak! Właśnie zgadza się!
5/5
Odpisz