Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
arbuziec

28 marca 2018, 16:26

wszystko co do życia potrzebne

Avatar SebringPierwszy

20 kwietnia 2017, 20:24

chińskie bajki (hue) są fajne, ale bez przesady...
niektórzy ludzie zabijają się, czy lepszą waifu jest Asuna z sao czy Yoko z TTGL...

Avatar Shibitsu

20 kwietnia 2017, 22:43

@SebringPierwszy: Najlepsza jest Inori :////

Avatar DIGIMKE

21 kwietnia 2017, 02:16

@SebringPierwszy: Charakter asuny jest jak kartka papieru. Pusta.

Avatar SebringPierwszy

21 kwietnia 2017, 12:44

@DIGIMKE: masz pan rację.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 kwietnia 2017, 13:09

Avatar pavlopavo

21 kwietnia 2017, 10:33

CZY TO JEST BEAR GRYLLS?

Avatar Ingvar

21 kwietnia 2017, 06:42

Ambitne plany na przyszłość.

Avatar Zenon_Smolik

20 kwietnia 2017, 22:45

Nie trzeba być bogatym, by żyć na poziomie (Live like a millionaire).

Avatar Sakitta

20 kwietnia 2017, 21:27

Gochuumon wa usagi desu ka - idealna produkcja na resztę życia.

Avatar Princess_Unattainable

20 kwietnia 2017, 20:07

i dlatego nie lubię tych chińskich bajek

Avatar Gilbert_Beilschmidt

20 kwietnia 2017, 20:14

@Princess_Unattainable: jezdeź gubia hińzgie pajgi szyciem!

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 20 kwietnia 2017, 20:30

@Gilbert_Beilschmidt: topsz pirze @! polaci mó

Avatar RayGuy_Player

20 kwietnia 2017, 20:39

@Princess_Unattainable: po twoim avku spodziewałem się czego innego

Avatar Princess_Unattainable

20 kwietnia 2017, 21:10

@RayGuy_Player: widzisz jaka ja nieprzewidywalna

Avatar TheTemplar

16 kwietnia 2017, 15:27

I właśnie dlatego mangozjeby uznaje się za przegrywy...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Ananas_diary

22 kwietnia 2017, 02:30

@SebringPierwszy: a co jeśli nie mam materaca ani łużka a jedyna poduszka moja to średnia z anime? I jesli nie kocham sie w tej postaci tylko ją lubie?
Bo nie mam pojęcia jak sie nazwać xD w sensie, w tej kwestii, bo tak to przegrywem jestem :v

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2017, 08:27

@Ananas_diary: Aha xD

Avatar ALKATRAZ

20 kwietnia 2017, 20:04

nawet telewizor ma, to się ustatkował w takim razie

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 15:48

To bardziej niż smutne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

To musiało być męczące

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

A, okej

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka