Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2017, 16:41
... Ale babci to mi nie obrażać...
Odpisz
17 kwietnia 2017, 14:39
Galaretka z mięsem, największy wróg dziecinstwa
Odpisz
17 kwietnia 2017, 14:52
@KiaMao: Jak to smakuje?
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 14:53
@GupieKonto: Taka galaretka z rosołu
tylko że jest rosół gotowany ze świnich racic albo kurzych łapek
Odpisz
17 kwietnia 2017, 14:53
@GupieKonto: Jak niespełnione marzenia
Odpisz
17 kwietnia 2017, 15:13
Jednak cieszę się że nie próbowałam tego.. ;-;
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 15:24
@GupieKonto: Jak gówno przez "u" otwarte.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 16:09
@KiaMao: -Co robisz mamo?
-Galaretkę
-Truskawkową?
-Mięsną mały ku*wiu
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 16:26
@marcel22205: u mnie mówi się na to "garareta"
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:01
@KiaMao: U mnie to są "nóżki"
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:14
@Nikixa: Nóżki w miodzie... ;-;
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:26
@KiaMao: Ja w takim razie nie jestem normalny bo to jedyna galaretka jaką jestem w stanie zjeść bez odruchu zwracającego. Wszystkie pozostałe przyprawiają mnie o mdłości.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:52
@KiaMao: galareta jest swietna :\
Odpisz
19 kwietnia 2017, 08:28
@Nikixa: U mnie podobnie- ,,zimne nogi".
Odpisz
19 kwietnia 2017, 08:29
@GupieKonto: W życiu nie jadłam, ale nie zamierzam. Fu.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:07
u mnie stary mowil na to ZYLC
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:11
bez cenzury, cud!!
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:00
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 15:07
Czy tylko ja lubię galaretkę z mięsem ;-;
Odpisz
17 kwietnia 2017, 15:29
@Przedmarancz: Ja uwielbiam. Jeszcze z sokiem cytrynowym albo w ostateczności octem jest majstersztykiem. :)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:08
@Przedmarancz: ja też
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:32
@Przedmarancz: Ja kocham mięsną galaretę. Najlepiej smakuje z polana octem lub sokiem cytrynowym.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:53
@Przedmarancz: Ja też lubię
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 14:42
Galaretka z mięsem wróg numer 1 w świątecznych potrawach ;_;
Odpisz