Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Co za przypadek
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2017, 06:44
Wtedy obserwujesz walkę i wykańczasz tego który został bo jest wyczerpany.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 07:13
@blanki: przecież jest 50% szans na to że jest twoim przyjacielem?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 07:12
wróg1---wróg2---ty
oni są wrogami pomiędzy sobą.
jeden jest twoim wrogiem.
JEDEN jest twoim przyjacielem.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:34
Tak było podczas 2WŚ. Z perspektywy Anglii, Francji...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:59
@Toby29: Czy wg Ciebie Polska była wrogiem Aliantów?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:50
W takiej sytuacji albo stajesz po stronie jednego z nich lub wykorzystujesz osłabienie wygranego
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:19
@Jumper112: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:34
@Rafi2002: Yup
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:06
A kto umarł ten nie żyje
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:36
No w sumie tak, bo myślą że przyłączysz się do jednej ze stron, więc obydwie będą cię traktować dobrze.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:46
Wtedy wyciągasz poocorn.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:32
@MrHenderson: Poocorn? Brzmi lekko niesmacznie...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:39
@Domijeja: Porncorn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 kwietnia 2017, 20:55
czyli jestem swoim przyjacielem
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 19:55
Jeżeli wykończą się nawzajem, to tak.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:11
Walczą więc co chwile się zmienia atakuje wroga=przyjaciel, lecz drugi tak samo, a następnie atakuje przyjaciela=wróg, ten który przegra nie atakuje już bo nie może = to on przyjaciel, a drugi to wróg, więc musisz pomścić przyjaciela. Z tego wynika że są trupami.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:04
Mózg mnie swędzi
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:08
Czekasz aż będą dostatecznie osłabieni i wykańczasz ich obu
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:23
"Gwardziści! Tylko głupcy wierzą, że wróg mojego wroga jets moim przyjacielem!" Gen. Sturn na Lorn V.
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:20
nie
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:32
*tu wstawia mema Profesora endera o myśleniu*
Odpisz
17 kwietnia 2017, 17:44
O to Ci chodzi?
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:13
@Profesor_Ender: tak
Odpisz